Uczestnik "Mam Talent" obnażył się, a potem uciekł ze sceny z opuszczonymi spodniami. "Dobry Boże"

Programy typu talent show to świetne miejsce dla początkujących artystów, którzy marzą o wielkiej karierze. Od czasu do czasu znajdują się jednak osoby, które traktują to jako niezły żart. Pewien mężczyzna pokazał zdecydowanie za dużo. Miny publiczności i jurorów mówią wszystko.

Amerykański "Mam Talent" to jeden z najpopularniejszych formatów talent show na świecie. W jury zasiadają producent wykonawczy Simon Cowell, modelka Heidi Klum, komik Howie Mandel oraz aktorka Sofia Vergara. Prowadzącym show jest Terry Crews. Program doczekał się 17 sezonów. W ostatnim wystąpiła polska młoda gwiazda Sara James. Od 2006 roku "AGT" zapewnia amerykanom ogromną dawkę emocji, rozrywki i wzruszeń. Oprócz wspaniałych występów i prawdziwych talentów zdarzają się także sytuacje, które dziwią i bawią. Niewątpliwie takim momentem był występ komika Sethward. Jak się okazuje, jest stałym bywalcem eliminacji.

Zobacz wideo Heidi Klum spędza miesiąc miodowy na jachcie

Komik przebrany za jabłko paradował z opuszczonymi spodniami. Jurorzy i widzowie nie dowierzali

Mężczyzna pojawił się w czterech edycjach popularnego show i tylko raz dotarł do ćwierćfinałów. Za każdym razem prezentował dziwne umiejętności. Kilka razy przypadkiem obnażał się przed publicznością. W minionym 17. sezonie nie było inaczej. Podczas eliminacji zaprezentował się w przebraniu jabłka, z którego wychodzi dżdżownica. 

Jestem Wielkie Jabłko. Tak mnie nazywają, chociaż uważam, że to trochę nietaktowne. Jakbyś się czuł, gdyby mówili do ciebie Gruby Howie? – spytał Sethward, jednego z jurorów, również komika.

Howie Mandel nie był zachwycony. Również publiczności nie spodobał się "występ" komika. Został wybuczany, a czwórka jurorów wcisnęła czerwony przycisk. Sethward jednak się nie poddawał. Wyszedł z jabłka przebrany za dżdżownicę.

Chcecie zobaczyć jakiś talent? - spytał komik, po czym zaczął czołgać się po scenie.

Wtedy do akcji wkroczył Terry Crews. Prowadzący talent show próbował ściągnąć Sethwarda ze sceny, jednak przez przypadek zdjął mu dolną część kostiumu. Roznegliżowany od pasa w dół komik zaczął biegać po scenie. Po chwili uciekł za kulisy. Miny wszystkich mówią same za siebie. Przewodniczący jury Simon Cowell zaczął przepraszać publiczność.

Dobry Boże. Cóż mogę powiedzieć. Po prostu przepraszam - skwitował.

Nagranie znajdziecie poniżej.

 

Sara James, Simon Cowell, Heidi Klum Sara James w odcinku specjalnym "AGT". Znowu zachwyciła jurorów

Czyżby komik inspirował się niemiecką modelką? Trzeba przyznać, że jurorka show Heidi Klum o wiele lepiej prezentowała się w stroju robala podczas tegorocznego Halloween. Jej kostium zapadnie w pamięci na lata.

Więcej o: