Jolanta Kwaśniewska szczerze o relacji z dziećmi. Nagle wspomniała o synu. Aleksandra jest jedynaczką

Jolanta Kwaśniewska zdecydowała się na szczery wywiad z córką. Aleksandra Kwaśniewska zorganizowała na Instagramie transmisję na żywo, podczas której jej mama odpowiadała na pytania internautów. Niespodziewanie pierwsza dama wspomniała także o synu. Zaskoczeni widzowie szybko zrozumieli, kogo miała na myśli.

Aleksandra Kwaśniewska jest w stałym kontakcie z obserwującymi na Instagramie i chętnie odpowiada na ich wiadomości i komentarze. Niedawno zorganizowała relację live, ale tym razem to nie 41-latka była w centrum zainteresowania widzów, a jej mama. Jolanta Kwaśniewska zgodziła się zaspokoić ciekawość internautów i zdradziła kilka informacji na swój temat. Poruszyła temat relacji rodzinnych, wspominając także o swoim synu.

Zobacz wideo Kwaśniewska komentuje słowa Kaczorowskiej. Ale wybrnęła!

Jolanta Kwaśniewska ma dobre relację z córką. W rozmowie wyznała, że ogromną sympatią darzy także swojego zięcia

Nie jest tajemnicą, że Jolanta Kwaśniewska ma świetne relacje z córką. Przy okazji ostatniej rozmowy na Instagramie wydało się, że nie inaczej jest w przypadku kontaktów na linii teściowa-zięć. Pierwsza dama wspomniała o mężu Aleksandry, którego darzy wyjątkowo ciepłym uczuciem, a nawet traktuje go jak własnego syna. Przyznała, że podziwia Kubę Badacha nie tylko jako człowieka, ale także jako wybitnego muzyka.

Bardzo lubię jego twórczość. Kocham Kubusia. Jest fantastycznym człowiekiem. Jest moim fajnym synkiem. Bardzo się cieszę, że taką fajną parę z Olą stworzyli, bardzo ich kochamy i bardzo się cieszymy, jak chcą z nami chwilkę pobyć, bo to jest fajne - wyznała Jolanta Kwaśniewska.

Pierwsza dama o swojej sympatii względem zięcia opowiadała już w 2017 roku w wywiadzie dla "Vivy!". Wyznała wówczas, że cieszy się, że córka trafiła na wspaniałego partnera, z którym połączyło ją szczere uczucie.

Miłość u Oli i Kuby widać na każdym kroku - w ich oczach, gestach. Myślę, że my, rodzice, czekamy na taki moment, gdy u boku naszego dziecka pojawi się człowiek, w którym widzimy uczucie, jakim darzy nasze dziecko. Ja to widzę, czuję i napełnia mnie to wielką radością i nadzieją. Dla mnie Kuba jest wyjątkowym człowiekiem z wielką charyzmą - przyznała Jolanta Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się 22 września 2012 roku.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.