Żona Michała Wiśniewskiego w "Jakiej to melodii?" eksponuje ciążowy brzuch. Promienieje

Michał Wiśniewski wraz z żoną i córką Fabienne pojawili się na planie programu "Jaka to melodia?". Pola Wiśniewska wyglądała zjawiskowo, a jej kreacja podkreślała ciążowe krągłości.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska zaczęli spotykać się w 2019 roku, a rok później stanęli na ślubnym kobiercu. W styczniu 2021 roku na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko, chłopiec, któremu dali na imię Falco Amadeus. Na początku października Wiśniewska poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że rodzina znowu się powiększy.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski z żoną bawili się na swoim weselu

Pola Wiśniewska pokazuje ciążowe kształty u boku Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski pojawił się na planie programu "Jaka to melodia?". Piosenkarzowi towarzyszyła córka Fabienne oraz żona Pola Wiśniewska, której strój wyeksponował ciążowe kształty.

jaka to melodiajaka to melodia KAPiF.pl / KAPIF.pl

Wokalista był ubrany w biały dres oraz ekstrawaganckie sportowe buty. Pola Wiśniewska postawiła na beżową bluzkę oraz spódnicę w tym samym kolorze. Stylizację uzupełniła o czarne botki na grubej podeszwie. Fabienne natomiast zdecydowała się na bardzo luźne spodnie i szarą bluzę w typie oversize. 

Michał Wiśniewski przerwał milczenie po stracie posady w "TTBZ"

Michał Wiśniewski nie pojawi się w kolejnej, 18. edycji show, którą Polsat ma wyemitować wiosną 2023 roku. W rozmowie z "Faktem" ujawnił, że podziękowano mu za współpracę i miała to być decyzja Edwarda Miszczaka. 

Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat, i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji. Mnie w moim domu też nikt nie będzie mówił, jak mam go urządzać. Więc trzymam kciuki - powiedział wokalista.

Wokalista podkreślił, że zamierza oglądać kolejną edycję programu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.