Kylie Jenner i Travis Scott nie są już razem? Tabloid ujawnia kulisy ich rozstania

Zagraniczne media podają, że związek Kylie Jenner i Travisa Scotta przeszedł do historii. Podobno rozstali się tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

To nie pierwszy raz, gdy w związku Kylie Jenner i Travisa Scotta pojawił się kryzys. W październiku 2019 świat obiegła informacja, że para się rozstała, natomiast ze względu na dobro córki utrzymywali bliskie relacje. Ku zaskoczeniu wielu osób po dwóch latach rozłąki wrócili do siebie. Jak się okazuje, rodzinne szczęście nie trwało za długo. Amerykański tabloid donosi, że nad ich związkiem ponownie zawisły czarne chmury. 

Zobacz wideo Kylie Jenner potwierdziła, ze spodziewa się drugiego dziecka. Znów długo utrzymywała to w tajemnicy

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się? Podobno osobno spędzili święta 

Informacje o problemach w związku rapera i celebrytki podał magazyn "Us Weekly". Kylie Jenner bez Travisa Scotta miała wybrać się do Aspen, by w towarzystwie rodziny i przyjaciół spędzić święta Bożego Narodzenia

Kylie i Travis znów się rozstali. Mieli razem spędzić święta, ale Kylie pojechała do Aspen, żeby być z przyjaciółmi i rodziną. Do rozstań między nimi dochodziło już wielokrotnie, jednak zawsze pozostawali w przyjaźni i stawali na wysokości zadania jako rodzice - donosi informator magazynu. 

Kylie Jenner i Travis Scott - historia związku 

Kylie Jenner i Travis Scott pokazali się w kwietniu 2017 roku podczas festiwalu Coachella. Kilka miesięcy później okazało się, że celebrytka jest w ciąży. Co ciekawe, młodsza z sióstr Kardashian-Jenner nigdy nie opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, na którym byłoby widać, że spodziewa się dziecka. W sieci mogliśmy znaleźć jedynie ujęcia zrobione przez fotoreporterów czy fanów. Ich córka Stormi urodziła się na początku lutego 2018 roku. Nieco inaczej było w przypadku drugiej ciąży. Tym razem Kylie chętnie pokazywała ciążowe krągłości. Syn pary przyszedł na świat w lutym 2022 roku.

Oprócz miłych chwil związanych z narodzinami dzieci, Kylie Jenner i Travis Scott zmagali się również z problemami. Wielokrotnie w mediach pojawiały się plotki mówiące o niewierność rapera wobec partnerki. W 2019 roku miał to być jeden z powodów, dla których się rozstali. Czy tym razem również poszło o inną kobietę? Czas pokaże. Na razie sami zainteresowani nie potwierdzili medialnych doniesień.