Maciej Dowbor skomentował odejście Piotra Gąsowskiego z "TTBZ". Nie krył żalu. "Jestem w szoku"

Maciej Dowbor skomentował decyzję Piotra Gąsowskiego o zakończeniu współpracy z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Prezenter nie ukrywa, że bardzo zaskoczyła go ta informacja. Przyznał, że potrzebuje czasu na jej przetrawienie.

W sobotę 7 stycznia Piotr Gąsowski poinformował, że nie będzie już współprowadził programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor i prezenter solidaryzuje się ze zwolnioną kilka dni temu Katarzyną Skrzynecką. W sieci nie brakuje komentarzy od zawiedzionych jego decyzją widzów. Fani show nie ukrywają rozgoryczenia sytuacją. Wielu z nich twierdzi, że bez Skrzyneckiej i Gąsowskiego to już nie będzie taki sam program. Pojawiły się nawet deklaracje o zaprzestaniu oglądania show. Głos w sprawie zabrał także współprowadzący, Maciej Dowbor

Zobacz wideo Maciej Dowbor przeszedł metamorfozę. Ściął włosy i brodę

Maciej Dowbor skomentował odejście Piotra Gąsowskiego z "TTBZ" 

Maciej Dowbor opublikował nowy post na Instagramie, w którym nawiązał do ostatnich wydarzeń, które rozgrzały polskie media. Podkreślił, że o odejściu Gąsowskiego dowiedział się dzień wcześniej. 

"TTBZ" to największa zawodowa przygoda mojego życia i dziewięć lat wspaniałych przeżyć! Ponad połowa mojej historii w Polsacie! Kocham ten program! Nie wiem jak skomentować to co się wydarzyło z Piotrem Gąsowskim! Jestem w szoku, potrzebuję więcej czasu! Stworzyliśmy fajny duet i nawet nie wyobrażam sobie jak "TTBZ" może istnieć bez niego. Tyle na teraz - napisał prezenter.
 

Wszystko wskazuje na to, że w Polsacie szykują się spore zmiany. W grudniu 2022 roku podano, że Michał Wiśniewski nie będzie już jurorem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Z kolei na początku stycznia w mediach pojawiła się informacja, że z polsatowskiego show została zwolniona Katarzyna Skrzynecka. Piotr Gąsowski nie przeszedł obojętnie wobec tego i zrezygnował z prowadzenia programu. Wszystko to dzieje się tuż przed tym, zanim Edward Miszczak oficjalnie przejmie funkcję dyrektora programowego stacji, co zaplanowano na 16 stycznia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.