Żona Szymona Marciniaka unika blasku fleszy. Zrobiła jednak wyjątek. Olśniła na Gali Mistrzów Sportu

Szymon Marciniak pojawił się na Gali Mistrzów Sportu w Warszawie. Tego wieczoru towarzyszyła mu żona. Zobaczcie, jak prezentowali się na czerwonym dywanie.

7 stycznia "Przegląd Sportowy" już po raz 88. wyłonił najlepszego sportowca roku. Tym razem plebiscyt wygrała Iga Świątek. Tuż za nią na podium uplasowali się Bartosz Zmarzlik, a następnie Robert Lewandowski. Podczas gali przyznano także wyróżnienia specjalne. Jedna ze statuetek powędrowała do Szymona Marciniaka, który na imprezie pojawił się w towarzystwie żony. 

Zobacz wideo Polscy sędziowie finału mundialu przywitani na lotnisku

Szymon Marciniak z żoną na Gali Mistrzów Sportu. Magdalena Marciniak rzadko pokazuje się na imprezach

Pomimo tego, że Szymon Marciniak od lat pracuje jako arbiter, to największą rozpoznawalność zyskał w 2022 roku, gdy został głównym sędzią finałowego meczu mistrzostw świata w Katarze. Jego praca została doceniona i podczas tegorocznej Gali Mistrzów Sportu. Przyznano mu nagrodę za Super Osiągnięcie Roku. Jak sam Marciniak przyznaje, zawodowe sukcesy między innymi zawdzięcza żonie. 

Dzięki temu, że żona zajmuje się domem, dziećmi, ja mogę skupić się na tym, by odpowiednio się przygotować do swojej pracy. Bez tego nie udałoby mi się nic osiągnąć - zdradził Marciniak w rozmowie z dziennikarzami portalu wyborcza.pl.

Magdalena Marciniak rzadko towarzyszy partnerowi podczas branżowych imprez. Zrobiła jednak wyjątek i u boku męża pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu. Specjalnie na tę okazję wybrała sięgającą do ziemi czarną kreację, do której dobrała sandały na obcasie i niewielką torebkę. Postawiła na delikatny makijaż i rozpuszczone, pofalowane włosy. Z kolei Szymon Marciniak miał na sobie garnitur, do którego dobrał białą koszulę i czarną muszkę. Oboje prezentowali się bardzo elegancko. W galerii u góry strony znajdziecie więcej ich wspólnych zdjęć. 

gala mistrzow sportugala mistrzow sportu KAPiF.pl / KAPIF.pl