"Gogglebox". Agnieszka Kotońska przeszła ogromną metamorfozę. Schudła aż 30 kg. Pokazała zdjęcia

Agnieszka Kotońska dzisiaj może pochwalić się wysportowaną sylwetką, ale nie zawsze tak było. Kiedyś gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" wyglądała zupełnie inaczej.

Agnieszka Kotońska zdobyła popularność dzięki "Gogglebox. Przed telewizorem". W programie dała się poznać jako bardzo otwarta i sympatyczna osoba, dzięki czemu zdobyła sympatię widzów. Charakter celebrytki w ciągu lat nie uległ zmianie, jednak jej wygląd już tak. Udało jej się bowiem schudnąć aż 30 kilogramów.

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" cieszy się letnią pogodą - w bikini nad basenem i nie tylko

Shakira jest zdruzgotana. Wszystko przez ukochaną Gerarda PiqueShakira zdruzgotana nowymi informacjami o romansie Pique. Sprawę ujawnili fani

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak kiedyś wyglądała Agnieszka Kotońska

Celebrytka na Instagramie przyznała, że zmiana stylu życia była dla niej bardzo trudna. Przez lata była przyzwyczajona do tłustej, polskiej kuchni i niezdrowych, kolorowych napojów.

Zanim zrozumiałam, że zdrowy styl życia jest na całe życie, a nie chwilową zajawką, przeszłam wzloty upadki i wiele wyrzeczeń. Tak, wyrzeczeń. Zamienić schabowego z ciemnym sosem, pieczonymi ziemniakami i kapustą, do tego niekończącą się ilością słodkiego gazowanego napoju na zdrowe warzywa i kurczaka na parze popijane wodą, graniczyło z mega poświęceniem.
 

Celebrytka wyznała, że nieraz miała momenty, kiedy wątpiła we własne możliwości. Kiedy niejednokrotnie chciała się poddać, to przypominała sobie zdjęcia "starej" sylwetki, co ponownie motywowało ją do dalszej pracy.

Moja przemiana - metamorfoza okupiona była czasem płaczem w poduszkę. Wtedy, kiedy wszyscy imprezowali, jedli i pili, ja wyciskałam siódme poty na bieżni. Nie, że musiałam, ale chciałam. Nawet nie macie pojęcia, ile razy chciałam to wszystko rzucić.

Pod koniec wpisu Kotońska zmotywowała wszystkich odbiorców, którzy właśnie walczą o upragnioną sylwetkę, przypominając, że nigdy nie można się poddawać.

Piotr Gąsowski, Agata Młynarska, Edward MiszczakMłynarska ostrzega Miszczaka. Stanęła po stronie Gąsowskiego i Skrzyneckiej

Więcej o: