Gwiazda "Barw szczęścia" urodziła! Pochwaliła się dopiero po kilku miesiącach

Sandra Staniszewska-Herbich podzieliła się z fanami dobrą nowiną. W opublikowanym na Instagramie poście zdradziła, że urodziła dziecko.

Sandra Staniszewska-Herbich jest aktorką teatralną i filmową. Widzowie mogli ją zobaczyć w produkcjach takich jak: "Na Wspólnej", "Julia", "Kamienie na szaniec", "Chemia", "Druga szansa", "Ach śpij kochanie" czy "Mayday". Największą popularność przyniósł jej serial "Barwy szczęścia", gdzie wciela się w postać stewardessy. Okazuje się, że Staniszewska-Herbich przez kilka miesięcy będzie musiała zrobić przerwę od pracy. W listopadzie 2022 roku urodziła syna. Ciążę i poród udało jej się utrzymać w tajemnicy. 

"Klan". Tak Monika Ross zmieniała się przez lata

Zobacz wideo Klaudia Halejcio o porodzie. Miała cesarkę. „Ledwo mogłam się podnieść"

Sandra Staniszewska-Herbich została mamą: Ta perspektywa zapiera mi dech w piersiach

Sandra Staniszewska-Herbich przeważnie na instagramowym profilu publikuje informacje dotyczące jej życia zawodowego. Tym razem jednak uchyliła rąbka tajemnicy i podzieliła się z obserwującymi ją w sieci osobami wyjątkową wiadomością. 

W listopadzie zostałam mamą. Zastanawiałam się, jak wam o tym powiedzieć… Jakich użyć słów. Wybrałam te najprostsze. Wczoraj, gdy szłam na spacer, byłam mamą. Dziś, gdy to piszę, jestem mamą. Jutro też nią będę. Najpiękniejszy film, który będzie się kręcił do końca mojego życia. Ta perspektywa zapiera mi dech w piersiach, jest we mnie wszystko: miłość, oczekiwanie, radość i strach - napisała na początku.

W dalszej części zdradziła, jak ona i jej pociecha się czują. 

Z synem mamy się dobrze. Uwielbiam karmić piersią, a synek chyba uwielbia być karmiony. Na razie nie mówi o tym wprost, ale po jego uśmiechu poznaję, że jest dobrze. Trzymajcie za nas kciuki!
 

Z kolei na InstaStories podziękowała wszystkim osobom, które informacje o jej ciąży zatrzymały dla siebie. 

Dziękuję bliskim, którzy zatrzymali tę wiadomość dla siebie do tego momentu. Chciałam intymnie doświadczyć zarówno pierwszej ciąży, jak i porodu. Mam nadzieję, że rozumienie. Jednakże popłakałam się, jak mogłam już na spokojnie ogłosić wam moje szczęście. Emocje nie mają granic.

W sekcji komentarzy posypały się gratulacje od fanów. My również się do nich dołączamy!

Roxana Trojanowska, Izabela Trojanowska Córka Izabeli Trojanowskiej jest prawniczką. Zamieszkała za granicą

Więcej o: