Smutne wieści od producentów "The Voice Senior". Adam Anusiewicz nie żyje

Dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci uczestnika programu "The Voice Senior". Adam Anusiewicz już w sierpniu, podczas nagrań odcinków, mówił o tym, że zmaga się z poważną chorobą.

Adam Anusiewicz wziął udział w przesłuchaniach do czwartej edycji programu "The Voice Senior". Odcinek z jego występem jeszcze nie został wyemitowany. Teraz produkcja poinformowała o śmierci mężczyzny.

Zobacz wideo Marta Manowska o "The Voice Senior". Zdradza swojego faworyta

Uczestnik "The Voice Senior" zmagał się z nowotworem trzustki. Zmarł przed emisją show 

Z zapowiedzi pierwszego odcinka czwartej edycji "The Voice Senior" dowiadujemy się, że Adam Anusiewicz zmarł po wielomiesięcznych zmaganiach z chorobą. O swoim zdrowiu uczestnik opowiedział także podczas sierpniowych nagrań do programu. 

W marcu 2022 r. zacząłem doświadczać dolegliwości, jakich wcześniej nie miałem. Byłem w kilku szpitalach i zdiagnozowano niezbyt przyjemną chorobę, nowotwór trzustki z przerzutami  - wyznał Adam Anusiewicz w programie "The Voice Senior".

Adam AnusiewiczAdam Anusiewicz Fot. Jan Bogacz TVP

Pomimo druzgocącej diagnozy mężczyzna nie tracił zapału do śpiewania i zdecydował się na start w popularnym programie.

Obecnie dosyć szybko się męczę i to się da zauważyć na scenie, gdzie już godzinny koncert na stojąco ciężko mi wytrzymać. No, ale mam stołeczek, także w dalszym ciągu gram, śpiewam i koncertuję. Ja się z tym nie godzę. Staram się cały czas podchodzić do życia na zasadzie: "Bierz życie za rogi, alleluja i do przodu" - dodał Adam Anusiewicz.

Produkcja programu postanowiła upamiętnić uczestnika programu. Z zapowiedzi pierwszego odcinka dowiadujemy się, że Adam Anusiewicz zmarł w październiku 2022 roku. 

Niestety, w październiku 2022 r. Adam Anusiewicz odszedł. Mimo że nie ma go już z nami, widzowie będą mogli oglądać muzyczną drogę Adama Anusiewicza w talent show telewizyjnej Dwójki. Jak sam mówił, udział w programie był jedną z najwspanialszych przygód, jakich przyszło mu doświadczyć - czytamy w oświadczeniu produkcji "The Voice Senior".

Dodajmy, że w czwartej edycji "The Voice Senior" zmienił się skład jurorski. Zdolnych seniorów będą oceniać: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Piotr Cugowski oraz Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.