Daria Zawiałow przeszła ogromną metamorfozę. Trafiliśmy na jej stare nagranie. "W życiu bym nie poznała"

Daria Zawiałow karierę zaczęła w młodym wieku i konsekwentnie wypuszcza nowe utwory, które natychmiast lądują na szczytach list przebojów. Wokalistka jako osiemnastolatka wystąpiła w castingu do "Mam talent!". Fani ledwo ją rozpoznali.

Daria Zawiałow nie zwalnia tempa. Wokalistka wydała już trzy albumy i bardzo intensywnie koncertuje. Jesienią zeszłego roku ruszyła z kolejną trasą o wymownym tytule "METROPOLIS… wojen nie będzie". W jej życiu miłosnym również wszystko układa się jak najlepiej, chociaż artystka stroni od publicznego informowania o szczegółach prywatności. Zawiałow związała się z Piotrem Rubikiem, czyli Rubensem. Mężczyzna to uznany w branży muzycznej gitarzysta i songwriter, który jest współtwórcą wielu przebojów. Zakochani znają się od wielu lat, a uczucie między nimi narodziło się z przyjaźni. Jednak zanim się związali, artystka przeszła ogromną metamorfozę. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko Mel C bojkotowała TVP. Ewa Farna i Krzysztof Krawczyk też kiedyś odmówili współpracy

Zobacz wideo Cenzura w MTV zaczęła się od Queen. Jakie teledyski wzbudziły największe kontrowersje?

Daria Zawiałow na początku kariery wyglądała zupełnie inaczej. Fani: Jaki glow up

Daria Zawiałow pierwsze kroki w branży muzycznej stawiała w 2000 roku, gdy wystąpiła w programie TVP "Od przedszkola do Opola". Od dziecka wiedziała, że to z muzyką zwiąże swoją przyszłość. Jako osiemnastolatka pojawiła się w "Mam talent!" i szturmem podbiła serca jury. Zachwyciła interpretacją piosenki Janelle Monae "Tightrope" i dotarła aż do półfinału. Na opublikowanym na TikToku nagraniu uwagę jednak zwraca jej wygląd. Młoda wokalistka przed jurorami zaprezentowała się jako blondynka z charakterystyczną na tamte czasy emo grzywką, zaczesaną na bok. Już wtedy na scenie czuła się jak ryba w wodzie. Stawiała jednak na proste stylizacje, bez efektownych szaleństw.  

W komentarzach internauci podkreślili, że 30-letnia artystka przeszła niezwykłą zmianę, nie tylko muzycznie, lecz także wizualnie. 

Jaki glow up.
W życiu bym jej nie poznała.
Totalnie inna osoba - czytamy.

Więcej zdjęć Darii Zawiałow z nastoletnich lat znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Jakub Kot i Maciej KotKim jest brat Macieja Kota? Na skoczni nie szło mu najlepiej

Wy również mielibyście problemy z rozpoznaniem Darii Zawiałow na pamiętnym nagraniu? 

Więcej o: