Katarzyna Skrzynecka wyjawia kulisy odejścia z Polsatu. "To nie jest moja decyzja"

Katarzyny Skrzyneckiej zabraknie w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Rezygnacja z popularnej jurorki show Polsatu dla wielu jest prawdziwym zaskoczeniem. Na Instagramie aktorka odsłoniła kulisy tej sytuacji.

Katarzyna Skrzynecka przez 16 edycji była jurorką programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wydawało się, że jej pozycja w Polsacie jest niezagrożona. Nie było przecież tajemnicą, że jest ulubienicą dyrektor programowej stacji, Niny Terentiew. Wszystko się jednak zmieniło wraz z przejściem do Polsatu Edwarda Miszczaka. W mediach pojawiło się sporo doniesień, że to właśnie Miszczak stoi za decyzją o wyrzuceniu aktorki z popularnego formatu. Teraz wypowiedziała się sama zainteresowana.

Zobacz wideo Córka Katarzyny Skrzyneckiej nie chce być sławna! „Mówi do mnie: Nie drzyj mordy!"

Katarzyny Skrzyneckiej nie zobaczymy już w "Twoja twarz brzmi znajomo". Podkreśla, że to nie jej decyzja

Na Instagramie Katarzyny Skrzyneckiej pojawiło się w komentarzach wiele słów wsparcia i uznania. Fani aktorki nie zgadzają się także z decyzją władz Polsatu i żałują, że nie zobaczą jej w kolejnej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Wśród komentujących był także dziennikarz Mariusz Szczygieł, który stwierdził, że rozumie decyzję o odejściu.

Wielka szkoda, bo uwielbiałem twoje komentarze i twoje różne twarze. Ale rozumiem. Sam odszedłem z telewizji po sześciu latach i rozumiem przesyt i chęć rozwoju - napisał Mariusz Szczygieł pod postem na Instagramie Katarzyny Skrzyneckiej.

screenscreen Fot. Instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Była jurorka show zaprzeczyła jednak, że decyzję o rezygnacji z udziału w programie podjęła ona sama. 

Nie, Mariusz, to nie jest moja decyzja. Dziękuję ci za ciepłe słowa. To zaszczyt "czytać" je z twoich ust. Jesteś moim autorytetem - napisała Katarzyna Skrzynecka.

screenscreen Fot. Instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Z kolei inny internauta zauważył, że celebrytka jak dotąd nie mówiła o przyczynach odejścia z show. Katarzyna Skrzynecka zareagowała na te dywagacje stanowczo.

Nie odeszłam - napisała Katarzyna Skrzynecka.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Myślicie, że wyrzucenie Katarzyny Skrzyneckiej ma związek z tzw. "zemstą Miszczaka"? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.