Anna Popek buduje zamek z piasku w bikini. "Nie można tak pięknie wyglądać"

Anna Popek spędza noworoczny urlop w Meksyku. Pokazała zdjęcie prosto z plaży i wspomina dzieciństwo.

Anna Popek w końcu wybrała się na zasłużony urlop, a tym samym pierwszą zagraniczną wycieczkę w nowym roku. Wybór padł na Meksyk, skąd dzieli się obszerną fotorelacją. Po ciężkiej podróży od razu ruszyła do lokalnej restauracji, aby spróbować tacos, a następnie podziwiała piękne widoki na plaży.

Zobacz wideo Anna Popek komentuje wywiad Michała Olszańskiego. "Powściągliwość w naszym zawodzie jest wskazana"

Anna Popek pozuje w czarnym bikini 

Anna Popek opublikowała zdjęcie z jednej z meksykańskich plaż. Dziennikarka miała na sobie czarne bikini, które wyeksponowało jej zgrabną sylwetkę. Delektując się pięknem natury, budowała zamek z perfekcyjnie białego piasku i wspominała dzieciństwo. Po szerokim uśmiechu na twarzy wnioskujemy, że świetnie się przy tym bawiła.

Kiedy ostatnio budowaliście zamki z piasku? Piasek tu w Meksyku jest bieluteńki i drobniutki jak mąka. Kiedy miesza się go z wodą, ma konsystencję drożdżowego ciasta. Stwarzanie takich piaskowych światów przenosi mnie w czasy dzieciństwa, kiedy z rodzicami jeździliśmy na wakacje nad polskie morze. Dobre wspomnienia to najpiękniejsze, co mamy… ale na rzeczywistość tutaj też nie mogę narzekać. Dobrej nocy, kochani! - pisała Anna Popek.
 

Fani dziennikarki nie mogli się przestać zachwycać tak pięknym zdjęciem. W komentarzach otrzymała masę komplementów.

Nie można tak pięknie wyglądać.
Jest pani przepiękną kobietą.
Cudownie pani wygląda, życzę wspaniałego urlopu.

Anna Popek oprócz budowania zamków z piasku postawiła również na czytanie książek przy szumie morskich fal. Wieczorem wybrała się do kolejnej restauracji, w której spróbowała najlepszych dań w okolicy.

Więcej zdjęć z meksykańskiego urlopu Anny Popek znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Zobacz też: Dziwne prezenty gwiazd. To, co dostała Joanna Jabłczyńska, wprawia w osłupienie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.