Doda szczerze o partnerach seksualnych. Ma konkretne wymagania. Wyznała, ile najdłużej nie uprawiała seksu

Doda nie ukrywa, że ma konserwatywne podejście do kwestii łóżkowych. Piosenkarka wyznała, ile czasu zdarzyło jej się czekać, zanim trafiła na osobę, z którą chciała pójść do łóżka.

Kilka miesięcy temu Doda otwarcie przyznała, że nie jest już singielką. O tym, że w jej życiu pojawił się ktoś wyjątkowy, opowiedziała w programie "Doda. 12 kroków do miłości". Wówczas zdradziła również, jakie ma podejście do partnerów.

Teściowe gwiazdZnani teściowie gwiazd. Andrzej Grabowski o zięciu Pawle Domagale mówił bardzo ciepło

Zobacz wideo Doda zdradza powód wakacji z Pachutem. Miała odkryć jedną rzecz

Doda ostrożnie dobiera partnerów. Do seksu jej nie spieszno 

Program "Doda. 12 kroków do miłości" na antenie Polsatu pojawił się 3 września 2022 roku. W każdym odcinku piosenkarka chodziła na randki z wcześniej wybranymi dla niej kandydatami. Następnie spotkania omawiała z psychologiem. Podczas jednej z rozmów szczerze powiedziała, jakie ma wymagania względem potencjalnych partnerów. Wyznała również, ile najdłużej nie uprawiała seksu.

Czy ty sobie wyobrażasz, żebym ja poszła do łóżka z kimś, kto mi nie przyniesie kompletu badań? Czasami bywa, że i rok nie uprawiam seksu - wyjawiła. 

Doda i Dariusz Pachut długo ukrywali swój związek. Sfotografowano ich już kilka miesięcy temu

Doda mogła ujawnić swój związek dopiero po zakończeniu emisji programu. Pierwsze wspólne zdjęcia z ukochanym wrzuciła do sieci z wakacji w Wietnamie. Jednak już w maju 2022 roku fotoreporterzy przyłapali ich na przejażdżce rowerowej. Oprócz tego fani artystki zauważyli, że w lipcu na instagramowych profilach udostępniali relacje z tych samych miejsc. Pachut wystąpił również w teledysku Dody do piosenki "Wodospady".

Kim jest Dariusz Pachut? 

Dariusz Pachut pochodzi z niewielkiej miejscowości Zabrzeża w pobliżu Łącka. Pierwsze informacje na jego temat zaczęły pojawiać się w mediach 15 lat temu. Wówczas pracował jako st. posterunkowy w Oddziale Prewencji i razem ze swoim kolegą, sierżantem Grzegorzem Włodarczykiem, zdobył trzecie miejsce w Turnieju Par Patrolowych "Patrol roku". Z kolei w 2014 roku można było o nim przeczytać w kontekście akcji ratowniczej, w której wziął udział. Odbywała się ona na terenach gór w Albanii i udało się wtedy odnaleźć dwóch zaginionych Polaków. W 2020 roku o Pachucie było głośno, gdy pomógł w spełnieniu marzenia niepełnosprawnego chłopca o wejściu na najwyższy szczyt w Polce. 

37-latek ma także na swoim koncie spore sukcesy sportowe, w tym tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Pachut może pochwalić się również tytułem instruktora strzelectwa i alpinizmu jaskiniowego. Jego ogromną pasją są obecnie sporty ekstremalne, takie jak nurkowanie, wspinaczka lodowa, skoki i kanioning. W przeszłości spotykał się z Dorotą Gardias.

Doda, Paweł RabczewskiOjciec Dody przeszedł poważną operację. Opublikowała oświadczenie

Więcej o: