Cristiano Ronaldo może mieć problemy w Arabii Saudyjskiej. Jego związek z Georginą Rodriguez budzi kontrowersje

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez od lat żyją w szczęśliwym związku i doczekali się gromadki dzieci, jednak nigdy nie sformalizowali relacji. Może to budzić kontrowersje w ich nowym miejscu zamieszkania.

Cristiano Ronaldo właśnie rozpoczął nowy etap w życiu. Piłkarz przeprowadził się do Azji i zmienił klub na Al-Nassr. Zdążył już zaprezentować się kibicom z Arabii Saudyjskiej i zagrzać miejsce w nowym gniazdku. W nowym kraju może mieć jednak problemy ze względu na niesformalizowany związek z Georginą Rodriguez.

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo i urocze wideo z jego córeczką

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez mogą mieć problemy. Chodzi o ich związek

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo od 2016 roku dzielą szczęśliwe, wspólne życie. Para od dawna mieszka razem i wychowuje piątkę dzieci. Chociaż pojawiały się plotki o ślubie, nigdy nie potwierdzili, że  sformalizowali związek. Kraje Arabskie bardzo restrykcyjne podchodzą do relacji damsko-męskich. Niezamężne pary nie mogą ze sobą sypiać ani żyć pod tym samym dachem, więc raczej nikogo nie powinien dziwić fakt, że piłkarz i jego ukochana budzą spore kontrowersje. Można by więc pomyśleć, że będą mieć spore problemy. Zagraniczne media donoszą jednak, że władze Arabii Saudyjskiej planują potraktować ich w wyjątkowy sposób. 

W Arabii Saudyjskiej myślą o "przymknięciu oka" i wydaniu specjalnego zezwolenia. Prawo saudyjskie zabrania parom mieszkać pod jednym dachem bez uprzedniego zawarcia związku małżeńskiego - donosi włoski "Corriere dello Sport".

Z kolei hiszpańskie media donoszą, że taka sytuacja ma miejsce tylko dlatego, że Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo nie są rodowitymi mieszkańcami Arabii Saudyjskiej.

Władze Arabii Saudyjskiej dzisiaj nie ingerują w sprawę (dop. red. w przypadku emigrantów), ale prawo nadal zabrania wspólnego pożycia poza małżeństwem - mówi prawnik cytowany przez sport.es.

Wszystko wskazuje na to, że Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez nie mają powodów do zmartwień i wciąż będą mogli się cieszyć wspólnym życiem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.