Magdalena Kajrowicz wybrała się na egzotyczne wakacje i pozuje w bikini. Co za forma!

Kajra pochwaliła się wakacyjnymi kadrami w mediach społecznościowych. Na jednym ze zdjęć zapozowała w granatowym bikini na plaży. Internauci nie kryli zachwytu nad figurą gwiazdy.

Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir Zapała nie mogą narzekać na brak pracy. Aktywnie koncertują, a od niedawna do ich zawodowych obowiązków dołączyło prowadzenie muzycznego programu, którego przed laty gospodarzem był Maciej Miecznikowski. Po udanym występie na "Sylwestrze marzeń" w TVP i zakończeniu nagrań do nowego sezonu "Tak to leciało!", Kajra i Sławomir postanowili wybrać się na zasłużony wypoczynek. Wokalistka nie zapomniała pochwalić się zdjęciami z urlopu na Instagramie.

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? „Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł"

Magdalena Kajrowicz wygrzewa się na słonecznych wakacjach. Pozuje w stroju kąpielowym, a w dłoni ananas z palemką

Po hucznym zakończeniu 2022 roku Kajra i Sławomir odpoczywają z dala od chłodnej Polski. Choć nie zdradzili, dokąd dokładnie się wybrali, to patrząc po kadrach opublikowanych w mediach społecznościowych, można wywnioskować, że małżeństwo spędza wolny czas w egzotycznym miejscu. 

Cześć tu Kajra. Możecie się nie dodzwonić - napisała na Instagramie.
 

Wokalistka pozuje w granatowym stroju kąpielowym, wygrzewając się w promieniach słońca na szerokiej plaży. W dłoni trzyma napój, który został jej zaserwowany w świeżym ananasie. Ujęcia w bikini spotkały się z pozytywnym odbiorem i masą komplementów od internautów. Pod zdjęciem z wakacji, można znaleźć mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Kajra wyglądasz zjawiskowo.
Piękna jak zawsze. Ciałko przepiękne. Uwielbiam.
Super. Jest moc. Ciekawe gdzie to tak pięknie? - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Szeroki uśmiech na zdjęciu świadczy o tym, że wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę. Czekacie na kolejne pocztówki z wakacji Kajry i Sławomira?

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.