Ewa Gawryluk ma nowego partnera? Już nie kryje się z miłością. Rozmawiała z katolickim tygodnikiem

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk ku zdziwieniu opinii publicznej niedawno przekazali wieść o rozstaniu. Są już po rozwodzie, a aktorka w związku z tym coraz śmielej opowiada o nowej miłości.

Ewa GawrylukWaldemar Błaszczyk przez ponad 20 lat tworzyli świetnie zgraną i dogadującą się parę. Gdy poinformowali, o rozstaniu, nawet bliscy znajomi nie kryli zdziwienia. Jak obydwoje zapewniali, ta decyzja nie była podjęta pochopnie i z dnia na dzień. Para otrzymała już rozwód. Przez jakiś czas Ewa Gawryluk milczała na temat nowej miłości. Niedawno odważyła się jednak uchylić rąbka tajemnicy i podzieliła się kadrem z samolotu. 

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Ewa Gawryluk i Waldemar BłaszczykGawryluk i Błaszczyk rozwodzą się po 22 latach. "Życie na Gorąco" podaje przyczynę

Ewa Gawryluk nie kryje się z nową miłością 

Ewa Gawryluk to aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Jakiś czas temu gwiazda popularnego serialu "Na Wspólnej" zaczęła wspominać, że nie jest już sama. 54-letnia celebrytka często pojawia się na branżowych eventach, aktywnie działa w mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z pokładu samolotowego. Nie była tam sama, a w towarzystwie pewnego mężczyzny. Pod fotografią pojawił się zaskakujący i czuły komentarz tajemniczego Piotra, który wprost zwrócił się do niej kochanie. 

Brawo kochanie... nie prawie, tylko zawodowo - napisał.
 

Mieczysław Hryniewicz, Ewa Gawryluk, Waldemar BłaszczykWłodek z "Na Wspólnej" skomentował rozwód Gawryluk i Błaszczyka

W jednej z ostatnich rozmów w katolickim czasopiśmie "Dobry Tydzień", Ewa Gawryluk nawiązała do ostatnio zamieszczonych zdjęć w mediach społecznościowych. Aktorka wyznała, że podróż była dla niej całkowitą niespodzianką i wcześniej nic nie podejrzewała. 

To była podróż specjalna, niespodzianka. Na pewno jest to zmiana na lepsze, tyle mogę powiedzieć - zdradziła Ewa Gawryluk.

Jak się okazuje mężczyzna, z którym pokazała się Ewa Gawryluk pasjonuje się lotnictwem. Skończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Był także trenerem piłki nożnej. Być może to właśnie dlatego, w sierpniu aktorka zwiedzała akademię Legii Warszawa. 

Więcej o: