Książę William miał obrazić Meghan i zaatakować brata. Harry zdradza szczegóły. "Powalił mnie na podłogę"

Wielbiciele rodziny królewskiej z pewnością wyczekują premiery pamiętnika księcia Harry'ego. Jak donosi "The Guardian", mogą się tam pojawić chwile grozy. Książę William miał zaatakować fizycznie brata i powalić go na podłogę.

Wraz z początkiem 2020 roku książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków. Niedługo potem wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych. Mimo wycofania z rodziny królewskiej małżeństwo wciąż bardzo chętnie udziela się w mediach. Spekulacją tworzą się na temat stale rosnącego napięcia między księciem Williamem, a księciem Harrym. Niedawno na Netfliksie miał premierę serial dokumentalny "Harry i Meghan". Materiał wzbudził sporo kontrowersji. Teraz czekamy na wydanie pamiętnika księcia Harry'ego. Książka zatytułowana jest "Spare" i w księgarniach ma się pojawić już 10 stycznia. Według brytyjskiego dziennika "The Guardian" książę Harry zdradza w niej, że jego starszy brat, książę William, miał go fizycznie zaatakować. 

Zobacz wideo Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu

książę HarryKsiążę Harry podkręca atmosferę przed premierą książki. "Milczenie to zdrada"

Książę William miał zaatakować księcia Harry'ego

Napięcie między księciem Harrym a księciem Williamem rośnie. Tę relację młodszy z braci dosadnie opisuje w pamiętniku pt. "Spare". Książka wciąż czeka na premierę, ale "The Guardian" dotarł do fragmentów, w których książę Harry opisuje historię brutalnej konfrontacji z bratem w 2019 roku. Według relacji cała sytuacja rozegrała się w Londynie w Nottingham Cottage, jeszcze w czasie gdy książę Harry i Meghan Markle mieszkali na terenie Pałacu Kensington. Książę William miał przyjść do nich mocno uniesiony. W trakcie wizyty narzekał na szwagierkę. Miał mówić o Meghan Markle, że jest trudna i niegrzeczna, a przede wszystkim szorstka. Książę Harry miał zarzucić bratu, że lansuje stwierdzenia powielane przez media i prasę. Książę William miał na to odpowiedzieć, że brat zachowuje się nieracjonalnie. W tym momencie wywiązała się kłótnia między braćmi. 

Mówisz poważnie? Chcesz mi pomóc? Przepraszam. Tak to nazywasz? Pomocą? - napisał "The Guardian", cytując wypowiedź Harry'ego.

Meghan MarkleJaki majątek ma Meghan Markle? Padły konkretne kwoty

To właśnie ta wypowiedź miała zdenerwować księcia Williama. Bracia przeszli do kuchni, by emocje trochę opadły. Jednak stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Książę Harry dokładnie opisał moment, w którym brat miał go zaatakować fizycznie. 

To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Chwycił mnie za kołnierz, rozrywając mój naszyjnik, i powalił mnie na podłogę. Wylądowałem na psiej misce, która pękła pod moimi plecami, kawałki wbiły się we mnie. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, a potem wstałem i kazałem mu się wynosić - zdradza książę Harry w książce "Space".

Premiera autobiografii księcia Harry'ego pt. "Spare" odbędzie się 10 stycznia. Zamierzacie przeczytać? 

Więcej o: