Zbigniew Zamachowski zapytany o Monikę Richardson. Zirytował się

Rozwód Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson nie posuwa się do przodu. Aktor oburzył się, gdy został poproszony o komentarz w tej sprawie.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski byli małżeństwem przez siedem lat. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że para się rozchodzi. Niedługo później dowiedzieliśmy się, że aktor odszedł do Gabrieli Muskały. Aktor nie chce wracać pamięcią do byłego małżeństwa. Teraz zirytował się na pytanie o Monikę Richardson.

Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża. Jego reakcja?

Zbigniewowi Zamachowskiemu puściły nerwy, gdy usłyszał pytanie o Moniką Richardson

Pod koniec listopada zeszłego roku Monika Richardson wyznała w rozmowie z "Twoim Imperium", że ani ona, ani jej były partner nie spieszą się ze sfinalizowaniem formalności rozwodowych. 

Nie wiem, jakie ma plany dotyczące zakończenia naszego małżeństwa. Nie dostałam pozwu. Kiedyś pewnie dojdzie do rozwodu, ale na pewno ani on, ani ja nie chcielibyśmy robić z tej smutnej procedury faktu medialnego.

Portal Fakt.pl skontaktował się ze Zbigniewem Zamachowskim, by zapytać go o plany rozwodowe. Ten jednak nie chciał rozmawiać na ten temat. 

Monika mnie już nie interesuje. Proszę mnie o nią nie pytać.

Aktor po tych słowach miał rozłączyć się bez pożegnania. Portal próbował więc kontaktować się za pośrednictwem wiadomości SMS. Zamachowski odpisał tylko, że pytanie go o życie prywatne jest wysoce nietaktowne. 

Monika Richardson wbija szpilę TVP po Sylwestrze Marzeń

Ostatnio sporym echem odbiły się słowa Moniki Richardson, która ironicznie pochwaliła TVP.

Cieszę się, że firma, w której spędziłam 25 lat swojego życia, i z którą łączy mnie ogromny sentyment, poprzez zaproszenie na swój koncert sylwestrowy wspaniałej grupy Black Eyed Peas zaczęła nareszcie postępować zgodnie ze swoją misją, promując w społeczeństwie postawę otwartości i tolerancji wobec nieheteronormatywności oraz edukując młodych ludzi na temat szacunku i inkluzywności wobec osób LGBT+. Brawo, Telewizja Polska!

Wpisowi towarzyszył zestaw obowiązkowych hasztagów: Love is love i respect, które często pojawiają się przy tematyce LGBT+, a także tęczowe logo TVP.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.