Krzysztof Skórzyński o pracy z Małgorzatą Rozenek: W wielu tematach się spieramy

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński to jedna z par prowadzących program "Dzień dobry TVN". W najnowszym wywiadzie dziennikarz wyznał, jak pracuje mu się na planie z żoną Radosława Majdana. Okazuje się, że różnice zdań się często zdarzają.

Rok 2022 był przełomowy w zawodowej karierze Małgorzaty Rozenek. Po wielu latach starań i próśb celebrytka została prowadzącą śniadaniowy program "Dzień dobry TVN". Na ekranie towarzyszy jej Krzysztof Skórzyński. Dziennikarz udzielił ostatnio wywiadu, w którym wyjawił kulisy współpracy z byłą Perfekcyjną Panią Domu. Okazuje się, że nie zawsze jest kolorowo. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek w sportowym wydaniu. Widać, że było jej ciepło

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wywija beztrosko na lodzie

Krzysztof Skórzyński ocenia pracę Małgorzaty Rozenek w "DDTVN". Widzi progres

W rozmowie z Jastrząb Post Krzysztof Skórzyński wyznał, że ceni sobie pracę z Małgorzatą Rozenek.

Jest to fantastyczne doświadczenie, jest to zupełnie inny świat niż ten, w którym ja funkcjonowałem, ale dzięki gigantycznemu wsparciu redakcji i Małgosi mam nadzieję, że odnajduję się w tym dobrze, bo pracuje mi się tam fantastycznie. Fajne, nowe doświadczenie w życiu - powiedział Krzysztof Skórzyński.

Krzysztof Skórzyński, Małgorzata RozenekKrzysztof Skórzyński, Małgorzata Rozenek Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Prowadzący "Dzień dobry TVN" przyznał też, że widzi postępy w pracy Małgorzaty Rozenek na planie. 

Małgosia jest jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie kiedykolwiek poznałem. Ilość pracy, którą Małgosia wkłada w to, żeby się rozwijać, jest czymś absolutnie imponującym. I tutaj postawię kropkę, bo chyba każdy widzi jak Małgosia ogromnie dużo emocji i pracy wkłada w to, aby być coraz lepszą - zauważył Krzysztof Skórzyński w rozmowie z Jastrząb Post.

Dziennikarz przyznał jednak, że nie zawsze zgadza się ze swoją koleżanką z pracy. Różnice zdań się zdarzają. 

Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to nie bylibyśmy sobą. W wielu tematach się spieramy, ale to jest super. W przypadku wielu tematów, które podejmuję w "Dzień Dobry TVN", każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie - dodał Krzysztof Skórzyński.

Myślicie, że ta para zagości na antenie na dłużej?

Więcej o: