Izabella Krzan dostała program w TVP. "Jaram się". Jest jedno "ale"

Izabella Krzan wkrótce poprowadzi swój pierwszy program w TVP. Prezenterka zdradziła szczegóły produkcji na Instagramie. Program wyróżnia dość istotna rzecz.

Izabella Krzan pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako modelka. W 2016 roku wygrała konkurs na najpiękniejszą Polkę. Niedługo później okazało się, że Miss Polonia świetnie odnajduje się również w telewizji. TVP zaproponowało jej wystąpienia w teleturnieju "Koło Fortuny", a potem Krzan trafiła do "Pytania na śniadanie", które z powodzeniem prowadzi do dziś. Jej kariera prezenterki wciąż się rozwija, gdyż właśnie zdradzono szczegóły nowego programu z jej udziałem.

Zobacz wideo Izabella Krzan w kusym topie na koncercie TVP. Odsłoniła brzuch

BryskaBryska jako nastolatka schudła... 50 kg! Mamy stare zdjęcia. Jest nie do poznania

Izabella Krzan dostała program w TVP. Teraz zdradza szczegóły

Izabella Krzan wrzuciła na Instagram kilka ujęć zza kulis produkcji o nazwie "Kamper". Program powstawał na przełomie sierpnia i września. Uczestnikami pierwszej edycji reality-show będą: bloger Podziarany Tata i biznesmen Mateusz, producent muzyczny Dawid i Super Mario Trener, tiktokerzy Ula i Krystian, youtuberka Ada i jej przyjaciółka Kasia oraz influencerzy Ania i Czarek Czaruje.

Zapraszam was na reality show, którego jeszcze nie było. Pięć par influencerów w pięciu kamperach, ścigają się przez Polskę, wykonując po drodze wyznaczone przeze mnie zadania. Za każde zadanie otrzymują pieniądze, a ta rywalizacja okraszona jest pięknymi ujęciami Polski" - napisała prezenterka na InstaStories.

Izabella Krzan pokazała też zwiastun i plakat produkcji. Wynika z nich, że "Kamper" będzie dostępny tylko dla użytkowników TVP VOD. Będzie to zatem pierwsze reality show publicznej stacji, które nie trafi na główną antenę.

Zenon MartyniukWykształcenie Zenka Martyniuka może zdziwić. Albo i nie

Sprawdźcie galerię u góry strony, aby zobaczyć pierwsze fotosy z "Kampera". Będziecie oglądać? 

Zobacz też: "Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan zadrwiła ze wzrostu Katarzyny Cichopek. Poszło o scenografię

Więcej o: