Matylda Damięcka zaszalała z metamorfozą. Jest bardzo krótko. W nowej fryzurze chwali się sukcesem

Matylda Damięcka zaskoczyła fanów. Poinformowała ich, że nagrała płytę. Pokazała się także w odmienionej fryzurze. Było ostre cięcie.

Matylda Damięcka wraz z Radkiem Łukasiewiczem, liderem zespołu Pustki, nagrała album. Na tym nie koniec zmian w życiu utalentowanej aktorki i graficzki. Postawiła też na sporą zmianę wizerunkową.

Zobacz wideo Matylda Damięcka napisała wiersz o LGBT

Olga Kaczyńska, Paulina Papierska"Top Model". Kaczyńska poszła na medycynę. Nie tylko ona rzuciła modeling

Matylda Damięcka chwali się zmianami

Damięcka dała się poznać jako utalentowana aktorka. Przez lata grała w "Na Wspólnej". Ostatnio mogliśmy zobaczyć jej genialną rolę w filmie "Apokawixa" Xawerego Żuławskiego. Teraz nagrała płytę.

Po pięciu latach dziergania materiału z Radkiem Łukasiewiczem w końcu wydziergaliśmy album. 10 stycznia premiera pierwszego singla - pochwaliła się artystka.

Uwagę zwraca także metamorfoza Damięckiej, która na nowych zdjęciach prezentuje się w całkowicie nowej odsłonie. Artystka zaszalała z fryzurą i mocno ścięła włosy. Zrezygnowała też z różowych pasm (zdjęcia Damięckiej znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu). Artystka postanowiła skomentować zmianę, zabawną, autoironiczną grafiką, na której możemy przeczytać:

Nowa rok, nowa ja. Jak szybko odrosnąć grzywkę.
 

POLECAMY: Matylda Damięcka uderza w Putina! Opublikowała grafikę, którą trafiła w samo sedno: Mocne, wymowne, mega błyskotliwe

Pod postem szybko pojawiło się wiele komentarzy. Większość z nich to komplementy pod adresem graficzki. 

Fryzura na plus. Czekam na singiel.
Rewelacja.
Grzywka boska! Fryzura genialna! Fotki rewelacja.
Piękna fryzura, piękne oczy - pisali.

My również jesteśmy pod wrażeniem metamorfozy artystki i czekamy na płytę. 

ZOBACZ TEŻ: Matylda Damięcka spisała testament i zaplanowała swój pogrzeb. "Pozwalam tańczyć"

Więcej o: