Zmienił je czas i inne rzeczy. Rozenek na początku kariery romansowała z solarium. Zielińską trudno poznać

Jak doskonale wiemy, czas nas zmienia. Sprawdziliśmy zdjęcia gwiazd, które jeszcze wtedy stały u progu wielkiej kariery. Wnioski? Przeszły metamorfozę o 180 stopni pod każdym względem.

Gwiazdy zdecydowanie zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest ich wizerunek w rozwoju kariery. Nic więc dziwnego, że przeglądając stare zdjęcia, można stwierdzić, że czas wiele gwiazd zmienił na lepsze. Doda, Małgorzata Socha czy Katarzyna Zielińska to tylko niektóre z osobowości polskiego show-biznesu, które przeszły spektakularne metamorfozy. Sprawdź, kogo jeszcze wytypowaliśmy.

Polecamy: Katarzyna Zielińska z mężem na wakacjach. Rzadkie i urocze ujęcie. "Kocham tego mężczyznę"

Zobacz wideo Doda liczy... palce u stóp

BryskaBryska jako nastolatka schudła... 50 kg! Mamy stare zdjęcia. Jest nie do poznania

Doda zaczęła się stonować z wizerunkiem, ale nadal lubi zaskakiwać. Z kolei Socha wybiera prostotę i umiar

Doda od zawsze miała wyrazisty i rozpoznawalny wizerunek, za który albo się ją kochało, albo nienawidziło. Nie dało się za to nigdy przejść obok jej stylizacji obojętnie. Zawsze wzbudzały kontrowersje i dyskusje krytyków modowych. Nic w tym dziwnego. W końcu tylko ona potrafiła włożyć krótką spódniczkę, do której dobrała kabaretki i zaprezentować się w tym "looku" jako pewna siebie i własnej siły kobieta. Teraz nadal uwielbia kobiece fasony, ale nosi się zdecydowanie bardziej świadomie i stylowo. Brawo.

DodaDoda KAPiF.pl

Małgorzata Socha

Aktorka ma w swoim stylu i sposobie bycia coś, za co nie da jej się po prostu nie lubić. Taki też jest jej styl. Bezpieczny, spokojny, ale na pewno nienudny. To taka nasza polska Sienna Miller, która pokaże się w podartych jeansach z burzą blond włosów i prostym t-shirtem, mimo to zawsze wzbudzi zainteresowanie wszystkich. 

Małgorzata SochaMałgorzata Socha KAPiF.pl

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest jedną z tych gwiazd, które przeszły spektakularną metamorfozę w ciągu swojej kariery. Na początku prezentowała się jako stała klientka solarium, która lubiła sportowy styl. Później zaczęła lubować się w eleganckich zestawieniach. Wyszło to jej na dobre, bo dzisiaj zachwyca świetnym stylem i wyczuciem mody.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPiF.pl

Justyna Steczkowska 

Wokalistka od zawsze prezentowała charakterystyczny dla siebie styl. Na początku był zdecydowanie bardziej mroczny, a z czasem Steczkowska zaczęła wybierać kobiece, dopasowane fasony podkreślające jej perfekcyjną sylwetkę. Dziś zachwyca klasą i minimalizmem. Nigdy nie przesadza ze wzorami, woli za to czyste i pełne klasy gładkie materiały. Słusznie, bo w takich prostych stylizacjach wygląda po prostu pięknie.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska KAPiF.pl

Katarzyna Zielińska

Aktorka od zawsze kochała kolory. Niestety, na początku kariery dopiero uczyła się mody i nie zawsze potrafiła trafnie dopasować je do swojej urody. Na szczęście z czasem zaczęło jej to coraz lepiej wychodzić, a piękne stylizacje dopełniała szczerym uśmiechem. Dziś wygląda świetnie i pokazuje, że moda to nie wszystko, bo liczy się także przebojowa osobowość, którą ona bez wątpienia ma.

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska KAPiF.pl

Dorota Gardias

Pogodynka słynie z nieziemskiej urody, ale jeżeli chodzi o styl, to przechodziła różne fazy. Na początku wybrała lekko kiczowate sukienki i dziwne zestawienia. Jednak ten czas niekorzystnych stylizacji szybko minął i później prezenterka zaczęła wybierać kobiece, ale modne fasony. W sukienkach podkreślających jej figurę wygląda bardzo dobrze, ale najbardziej lubimy ją w nieoczywistych zestaw, które dodają jej pazura.

Dorota GardiasDorota Gardias KAPiF.pl

Agnieszka Włodarczyk

Z aktorką jest taki problem, że miała różne modowe okresy i ciężko było jednoznacznie określić jej styl. Trochę się przez lata miotała w kwestiach modowych, aż w końcu znalazła swoją drogę. Gwiazda wybiera stylizacje zgodne z jej charakterem i osobowością. To właśnie dzięki temu zawsze wygrywa. Nie musi się chwalić drogimi markami, żeby pokazać, że wie, co w modzie piszczy. Brawo.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk KAPiF.pl

Agnieszka Woźniak-Starak

Prezenterka od zawsze lubiła rockowy styl. Trzeba przyznać, że świetnie koresponduje z jej charakterem i mocną osobowością. Z czasem zaczęła stawiać na bardziej klasyczne rozwiązania, ale zawsze z nutą charakteru i boho. W takich wydaniach prezentuje się najlepiej.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak KAPiF.pl

Maja Hyży

Piosenkarka na początku nie szalała tak ze stylizacjami, jak robi to dziś. Wybierała zdecydowanie bardziej zachowawcze fasony i trendy, a teraz prezentuje się odważniej. Jest artystką sceniczną, więc z pewnością może sobie pozwolić na więcej. Nie zawsze jej wybory są trafione, ale należą jej się brawa za sporą odwagę w dobrze ubrań.

Maja HyżyMaja Hyży KAPiF.pl

Aleksandra Kwaśniewska

Dziennikarka od zawsze wybierała ubrania, które były zgodne z jej temperamentem i uroda. W wielu wywiadach podkreślała, że nie lubi się stroić i moda nie jest dla niej ważna, ale nie da się ukryć faktu, że zawsze świetnie wygląda. Ubiera się prosto i klasycznie, ale nigdy nie zapomina o drobnym w twiście w stylizacji. Właśnie za to kochamy jej każdy "look". 

Aleksandra KwaśniewskaAleksandra Kwaśniewska KAPiF.pl

Kto waszym zdaniem najbardziej się zmienił?

Więcej o: