Maffashion nie chce mieć więcej dzieci. Wymienia kilka powodów

Internauci zapytali Maffashion, czy planuje kolejne dziecko. Odpowiedź influencerki rozwiała wszelkie wątpliwości.

Dwa lata temu Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami. Bastian jest ich pierwszym dzieckiem i jak się okazuje w przypadku blogerki najprawdopodobniej ostatnim. O tym, dlaczego obawia się kolejnej ciąży, Kuczyńska opowiedziała w opublikowanej na Instagramie relacji. 

Julia WieniawaTakie zdjęcia publikowała Wieniawa, zanim stała się sławna. Typowa nastolatka

Zobacz wideo Co zaskoczyło Maffashion w macierzyństwie? "To jest loteria, jaki ten dzidziuś będzie"

Maffashion mówi, dlaczego nie chce mieć więcej dzieci. Ma kilka konkretnych powodów 

Podczas zorganizowanej na Instagramie sesji Q&A Maffashion otrzymała od fanów sporo pytań na temat macierzyństwa. Niektórzy byli także ciekawi czy blogerka planuje powiększyć rodzinę. Okazuje się, że nie. Influencerka przyznała, że ma wiele obaw związanych z posiadaniem drugiego dziecka.

Jakaś część mnie by chciała. Inna natomiast ma obawy. Nie, nie "daję w szyję". Ale to, jak politycy żonglują sprawami kobiet w naszym kraju, nie zachęca, budzi we mnie strach. Często przed zaśnięciem dopadają mnie myśli o tym, jak kruchy jest świat. Wszyscy widzimy, jak doprowadzamy Ziemię do klęski. Patrząc na to, jakie są "prognozy", ciężko myśleć o kolejnych dzieciach.

Maffashion wyznała również, że nie najlepiej zniosła ciążę i poród. 

Prawdą jest też, że inaczej wyobrażałam sobie (z perspektywy kobiety ciężarnej) ten błogosławiony stan i macierzyństwo. Nigdy nie chciałabym drugi raz tego przeżywać. Będę musiała dużo przepracować w tej kwestii. Już przepracowuję. Chciałabym, aby było pięknie, chciałabym czuć troskę, wsparcie, empatię i zrozumienie. Przecież ciało kobiety wykonuje w ciąży ogrom pracy, tworząc nowe życie. Kiedyś mówiłam minimum dwójka, a nawet trójka dzieci.

Na koniec podkreśliła, że nie na razie nie chce mieć drugiego dziecka. 

Obecnie jestem na nie i mam obawy na samą myśl.

To nie pierwszy raz, gdy Maffashion szczerze mówi na temat macierzyństwa. TUTAJ możecie przeczytać więcej na ten temat.

Maja HyżyHyży zrobiła test ciążowy i wyznaje: Zapaliła się czerwona lampeczka

Więcej o: