Edyta Zając w blondzie. Fani zachwyceni: Ładnemu we wszystkim ładnie

Edyta Zając na początku roku opublikowała zdjęcie metamorfozy. Czyżby diametralnie zmieniła kolor włosów na blond? Nie, to tylko peruka, w której bardzo jej do twarzy.

Edyta Zając karierę w branży modelingowej rozpoczęła jako młoda dziewczyna. Występowała na pokazach mody u światowych projektantów, takich jak: Roberto Cavalli i Mary Katrantzou. Brała też udział w jednej z reklam marki Kenzo. Rozpoznawalność w mediach zyskała jednak dopiero w 2020 roku. To wtedy wygrała 11. edycję "Tańca z Gwiazdami", a także przeszła przez medialny rozwód ze znanym piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. W 2014 roku dotarła do finału wyborów Miss Polonia. Edyta Zając nie daje o sobie zapomnieć i stale gości na warszawskich ściankach i eventach. Obecnie spotyka się także z aktorem Michałem Mikołajczakiem. Modelka na najnowszym zdjęciu dodała zdjęcie metamorfozy u fryzjera. 

Zobacz wideo Czy Edyta Zając jest zazdrosna o tancerkę Michała Mikołajczaka?

Edyta Zając w blond long bobie. Fani pieją z zachwytu 

Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z licznymi fanami zdjęciami z sesji, a także prywatnymi kadrami. Jednak na próżno szukać fotografii z ukochanym. Edyta Zając postanowiła nie afiszować się publicznie ze swoim związkiem.

Lubi za to zaskakiwać obserwatorów. Tak też było w przypadku najnowszego zdjęcia, które opublikowała w drugi dzień nowego roku. Modelka ma na nich krótkie blond włosy. Fani ciemnych długich pukli, do których przyzwyczaiła nas Zając, mogą jednak spać spokojnie, to tylko peruka.

 

Choć znalazło się także wielu entuzjastów nowego looku modelki.

Obłędnie! Nie poznałam. Ale jest pani tak piękna, że w każdej fryzurze będzie wyglądać wow.
Ładnemu we wszystkim ładnie. Mega pasują.
Jak zawsze wygląda pani nieziemsko.

Edyta ZającEdyta Zając w "Tańcu z Gwiazdami" wygrała 100 tys. zł. Mówi, co zrobiła z nagrodą

Najnowsze zdjęcie to efekty współpracy z fryzjerem gwiazd Łukaszem Urbańskim. A wam modelka podoba się bardziej w brązie czy blondzie?

Więcej o: