Ukochana Arkadiusza Milika zaprezentowała się w nowej fryzurze. Fanki zachwycone: Jak pięknie!

Agata Sieramska jest jedną z najpiękniejszych polskich WAGs. Właśnie pochwaliła się metamorfozą i trudno oderwać od niej wzrok. Te refleksy to był dobry wybór.

Arkadiusz Milik i Agata Sieramska pierwszy raz pokazali się jako para w lutym 2022 roku, jednak już kilka miesięcy wcześniej można było przeczytać pierwsze doniesienia na temat ich związku. Od tego momentu chętnie dzielą się wspólnymi chwilami i wspierają. Polska WAGs właśnie pochwaliła się metamorfozą. W takich włosach już wcześniej ją widzieliśmy. 

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs? Mistrzyni twerku, bizneswoman i genialna piosenkarka

Agata Sieramska wróciła do blondu 

Naturalne włosy ukochanej Arkadiusza Milika są nieco ciemniejsze i długo próbowała się do nich przekonać. Po roku nie wytrzymała i umówiła się do salonu fryzjerskiego na metamorfozę. Pokazała się fanom w odświeżonej odsłonie. Na jej głowie zagościły refleksy.

Wytrzymałam rok. Chociaż nawet polubiłam się z moim kolorem, to chyba jednak najbardziej lubię złoty środek, czyli moje włosy i kilka refleksów - pisała Agata Sieramska.

Agata SieramskaAgata Sieramska Instagram @agatycze

Chwilę później Agata Sieramska opublikowała zdjęcie w nowym wydaniu i zapytała obserwatorów, jak podoba im się efekt.

Blonde is back. YES or NO? (pol. Blond powrócił. Tak czy nie?) - chwaliła się efektem.
 

Trudno się nie zgodzić z internautami, którzy zgodnie stwierdzili, że Agata Sieramska prezentuje się bosko z refleksami. Zasypali ją komplementami.

Yes! Zdecydowanie! O jejku, jak pięknie.
Ładnemu we wszystkim ładnie! A ten ABS! Za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu, chyba powieszę nad łóżkiem jako motywacja!
Pięknie! Jak zawsze mistrzostwo - czytamy w komentarzach.

Agata Sieramska od dawna działa na Instagramie, gdzie udało jej się zebrać 160 tysięcy obserwatorów. Na co dzień udziela porad dotyczących zdrowego trybu życia i organizuje różne wyzwania treningowe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.