"Rolnik szuka żony". Co dalej z programem? Niepokojące doniesienia

Wirturalnemedia.pl ustaliły, że TVP nie podpisało jeszcze umowy na realizację nowego sezonu "Rolnik szuka żony". Co z dalszymi losami show?

"Rolnik szuka żony" zadebiutował na antenie TVP w 2014 roku. Program jest od początku prowadzony przez Martę Manowską i opiera się na formacie zagranicznego formatu "The Farmer Wants a Wife". Widzowie przywykli, że w ostatnim odcinku dziennikarka zachęca do wysyłania zgłoszeń do kolejnych odsłon. Tym razem tak nie było, co już dało do myślenia fanom.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

"Rolnik szuka żony". TVP nie podpisało umowy

Na oficjalnej stronie show już ukazały się zgłoszenia dla nowych uczestników. Do tej pory stacja jednak nie udostępniła tej informacji w swoich mediach społecznościowych. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl cały czas nie podpisano umowy między TVP a FremantleMedia Polska na realizację 10. serii programu. Nadawca nie podaje powodów, dlaczego jeszcze do tego nie doszło, ani kiedy umowa zostanie podpisana.

Wirtualnemedia.pl skontaktowały się w tej sprawie z biurem stacji TVP. Odpowiedź jednak była dość lakoniczna.

Telewizja Polska o programie "Rolnik szuka żony" poinformuje w odpowiednim czasie w oficjalnym komunikacie - odpowiedziało biuro prasowe TVP.

Pierwszy odcinek 10. odsłony programu "Rolnik szuka żony" ma ukazać się wiosną i wtedy poznamy jego uczestników. Dalsze rolników i rolniczek mają zostać wyemitowane jesienią 2023 roku. Prowadzącą niezmiennie ma być Marta Manowska.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Robert Bodzianny w 10. edycji? Nie wyklucza. "Oglądalność wzrośnie momentalnie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.