Rozenek o największej aferze. "Niewiele w Polsce trzeba". Staśko zakpiła z Montany [KOŁO PLOTKA]

Najnowszy odcinek "Koła Plotka" jest wyjątkowy. Zebraliśmy najciekawsze fragmenty programu minionego roku, wśród których nie mogło zabraknąć wypowiedzi Małgorzaty Rozenek.

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca roku. Z tej okazji przypomnieliśmy najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi, jakie padły w "Kole Plotka". Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, która przypomniała aferę związaną z jej stylizacją czy Mai Staśko mówiącej o Maliku Montanie.

Zobacz wideo Top of the top Koła Plotka 2022

"Koło Plotka". Najlepsze wypowiedzi minionego roku

We wrześniu tego roku odbył się doroczny Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd z pierwszych stron gazet, wśród których była Małgorzata Rozenek. Celebrytka była ubrana w długą, obcisłą suknię z odkrytymi ramionami. Góra kreacji to złoty gorset, który został pokryty niebieskimi akcentami imitującymi kryształy. Zwisały z niego także grube łańcuchy. Atramentowy dół miał krój syrenki. Stylizacja nie wszystkim przypadła do gustu i wywołała spore poruszenie, co Rozenek podsumowała w "Kole Plotka".

Złota zbroja na Balu fundacji TVN i jest afera. Naprawdę niewiele w Polsce trzeba, żeby rozkręcić dramę.
 

Małgorzata Rozenek podzieliła się też nietypowymi upodobaniami kulinarnymi.

Kocham połączenie czekolady i ogórków kiszonych. Jedzenie kawałka czekolady i przegryzienie go ogórkiem to jest symfonia smaków, której żadna inna potrawa nie jest w stanie mi dać.

Maja Staśko natomiast kpiąco stwierdziła, że Robert Lewandowski uchodzi za króla Polski, a zapytana, czy lubi jakiś numer Malika Montany, odpowiedziała przekornie, że jeden z nich nawet bardzo.

 Tak, numer telefonu.

Więcej niecodziennych wyznań gwiazd znajdziesz w naszym wideo na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.