Rozenek o największej aferze. "Niewiele w Polsce trzeba". Staśko zakpiła z Montany [KOŁO PLOTKA]

Najnowszy odcinek "Koła Plotka" jest wyjątkowy. Zebraliśmy najciekawsze fragmenty programu minionego roku, wśród których nie mogło zabraknąć wypowiedzi Małgorzaty Rozenek.

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca roku. Z tej okazji przypomnieliśmy najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi, jakie padły w "Kole Plotka". Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, która przypomniała aferę związaną z jej stylizacją czy Mai Staśko mówiącej o Maliku Montanie.

Zobacz wideo Top of the top Koła Plotka 2022

Edyta PazuraEdyta Pazura surowo o reality shows: Wylęgarnia patocelebrytów

"Koło Plotka". Najlepsze wypowiedzi minionego roku

We wrześniu tego roku odbył się doroczny Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd z pierwszych stron gazet, wśród których była Małgorzata Rozenek. Celebrytka była ubrana w długą, obcisłą suknię z odkrytymi ramionami. Góra kreacji to złoty gorset, który został pokryty niebieskimi akcentami imitującymi kryształy. Zwisały z niego także grube łańcuchy. Atramentowy dół miał krój syrenki. Stylizacja nie wszystkim przypadła do gustu i wywołała spore poruszenie, co Rozenek podsumowała w "Kole Plotka".

Złota zbroja na Balu fundacji TVN i jest afera. Naprawdę niewiele w Polsce trzeba, żeby rozkręcić dramę.
 

Małgorzata Rozenek podzieliła się też nietypowymi upodobaniami kulinarnymi.

Kocham połączenie czekolady i ogórków kiszonych. Jedzenie kawałka czekolady i przegryzienie go ogórkiem to jest symfonia smaków, której żadna inna potrawa nie jest w stanie mi dać.

Maja Staśko natomiast kpiąco stwierdziła, że Robert Lewandowski uchodzi za króla Polski, a zapytana, czy lubi jakiś numer Malika Montany, odpowiedziała przekornie, że jeden z nich nawet bardzo.

 Tak, numer telefonu.

Więcej niecodziennych wyznań gwiazd znajdziesz w naszym wideo na górze strony.

Piotr GąsowskiPiotr Gąsowski nie ma szczęścia do lotnisk. Tym razem interweniowały służby

Więcej o: