"Bodyguard". Jak zmieniły się gwiazdy światowego hitu? Costner zdążył się rozwieść. Schiff debiutuje na Netfliksie

"Bodyguard" to niekwestionowany ponadczasowy hit filmowy. Niemal każdy kojarzy Kevina Costnera, grającego u boku olśniewającej Whitney Houston. Od premiery filmu minęło już dobre 30 lat. Zobaczcie, jak zmieniły się gwiazdy produkcji.

Światowa premiera ponadczasowego hitu odbyła się 25 listopada 1992 roku. Można śmiało powiedzieć, że Whitney Houston zagrała w nim samą siebie, czyli popularną piosenkarkę. U jej boku mogliśmy podziwiać zacnego Kevina Costnera, który odgrywał rolę jej osobistego ochroniarza. Film zdobył niesamowitą popularność i zyskał sławę niemal na całym świecie. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy sprawdzić, jak od tego czasu zmieniły się gwiazdy, które odgrywały pierwszoplanowe role. 

Zobacz wideo "Bodyguard". Główną rolę mogła grać... Madonna

'Bodyguard'"Bodyguard" ma już 30 lat. Na planie zdjęciowym doszło do śmiertelnego wypadku

"Bodyguard". Jak zmieniły się gwiazdy z kultowego hitu filmowego: Kevin Costner 

Kevin Costner"Bodyguard" wcielił się w rolę Franka Farmera, który dostał zlecenie ochrony prześladowanej anonimowymi pogróżkami słynnej piosenkarki Rachell Marron. Mimo początkowej niechęci między tym dwojgiem narodziło się płomienne uczucie. Grając w "Bodyguardzie" był wschodząca gwiazdą, później jego kariera nabrała jeszcze większego tempa. Zajął się również współtworzeniem filmów m.in. "Wyatt Earp" oraz "Wodny świat". Był żonaty z Cindy Silvą, mają dwie córki. Od września 2004 roku jest mężem projektantki mody Christine Baumgartner, z którą doczekał się dwóch synów.

Kevin CostnerKevin Costner AP/Evan Agostini

"Bodyguard". Jak zmieniły się gwiazdy z kultowego hitu filmowego: Gary Kemp 

Gary Kemp to brytyjski muzyk i aktor, który zasłynął m.in. rolą Sy Spectora w słynnym "Bodygardzie". Zagrał również w "Papierowym małżeństwie" czy "Napadzie". W 1995 roku rozwiódł się z pierwszą żoną, z którą ma syna. W 2003 poślubił projektantkę kostiumów Lauren Barber, doczekali się trójki dzieci. W 2012 roku otrzymał Ivor Novello Awards - nagrodę przyznawaną tekściarzom i kompozytorom w Londynie przez Brytyjską Akademię Kompozytorów i Tekstopisarzy. 

Gary KempGary Kemp fot. Instagram

'Bodyguard'Mija 25 lat od premiery "Bodyguarda". 10 rzeczy, których nie wiedzieliście o filmie

"Bodyguard". Jak zmieniły się gwiazdy z kultowego hitu filmowego: Richard Schiff 

Richard Schiff to 67-letni amerykański aktor i reżyser. W "Bodyguardzie" zagrał Skip Thomasa, ale na swoim koncie ma kilkadziesiąt różnorodnych produkcji. Ostatnio pojawił się w popularnym serialu Netfliksa pt. "The Good Doctor". Za udział w serialu "Prezydencki poker" otrzymał nagrodę Emmy. 

Richard SchiffRichard Schiff fot. Instagram

"Bodyguard". Jak zmieniły się gwiazdy z kultowego hitu filmowego: DeVaughn Nixon

DeVaughn Nixon to amerykański aktor, urodzony w 1984 roku. Debiutując w "Bodyguardzie" miał zaledwie osiem lat, wcześniej użyczał już głosu serialowym postaciom animowanym. W późniejszych latach zagrał m.in. w "Terminatorze 2: Dzień sądu" i "Balu maturalnym". Dziś występuje w serialach telewizyjnych. 

DeVaughna NixonaDeVaughna Nixona fot. Instagram

Więcej zdjęć z kultowego "Bodyguarda" znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Więcej o: