Paulina Sykut-Jeżyna szykuje się do sylwestra. Po blondzie nie ma śladu!

Paulina Sykut-Jeżyna będzie jedną z prowadzących na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Chorzowie. Prezenterka Polsatu postanowiła zmienić trochę fryzurę. Po blondzie nie ma już śladu. Udana metamorfoza.

Paulina Sykut-Jeżyna już szykuje się do sylwestrowej nocy. W tym roku pogodynka będzie jedną z prowadzących Sylwestrowej Mocy Przebojów w Chorzowie. Stylizacje to jedna kwestia, ale ważna jest też fryzura. Gwiazda Polsatu postanowiła odświeżyć kolor włosów. Efektem metamorfozy pochwaliła się w mediach społecznościowych.  

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna o sposobie na relaks. "Sprzątam, gotuje, zmywam".

Paulina Sykut-Jeżyna przeszła metamorfozę fryzury. Efektem pochwaliła się na Instagramie

Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła powrócić do nieco bardziej naturalnego wizerunku i zmieniła kolor włosów. Prezenterka odeszła od blondu, któremu wierna była od jakiegoś czasu i zmieniła go na elegancki, wielotonowy brąz.

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna Fot. Instagram.com/paulinasykutjezyna

Więcej zdjęć Pauliny Sykut-Jeżyny znajdziesz w galerii na górze strony. 

Nowy kolor. Brąz. Zdecydowanie bliższy mojej naturze - napisała na Instagramie Paulina Sykut-Jeżyna.
 

Kolor pięknie podkreślił urodę celebrytki i doskonale wpisał się w panujące trendy. Uwagę zwraca na siebie także linia strzyżenia, która optycznie dodaje lekkości i objętości całej fryzurze. Ta metamorfoza to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Nam nasuwają się skojarzenia z Nataszą Urbańską. Trzeba przyznać, że podobieństwo na udostępnionych zdjęciach jest uderzające. 

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna Fot. Instagram.com/paulinasykutjezyna

Przypomnijmy, że podczas tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpią m.in. Doda, Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm, Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski, Ralph Kamiński, czy bryska. Polsat ogłosił także, że zagraniczną gwiazdą wieczoru będzie Michael Patrick Kelly, niegdyś członek popularnego zespołu The Kelly Family. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.