Ola Jordan razem z mężem schudli aż 42 kg! Na wideo widać, jaką zmianę przeszli

Ola Jordan i James Jordan schudli razem aż 42 kg. Tancerka udostępniła film, w którym pokazała, jak niezwykłą metamorfozę przeszła wraz z mężem.

Ola Jordan w 2018 roku zastąpiła w jury "Tańca z Gwiazdami" Beatę Tyszkiewicz. Przez kolejne dwie edycje oceniała taneczne popisy gwiazd. Później jednak odeszła z show i wróciła do Wielkiej Brytanii, w której mieszka wraz z mężem Jamesem Jordanem. Teraz para pochwaliła się nieprawdopodobną metamorfozą, jaką przeszła. 

Ola Jordan razem z mężem schudli aż 42 kg

W 2020 roku na świat przyszła Ella, córka pary. Tancerka była bardzo szczęśliwa, że zaszła w ciążę, jednocześnie jednak przeraziła się tym, jak zmienia się jej sylwetka. Przyznała to na Instagramie, na którym podzieliła się ciążowym zdjęciem.

Nie chciałam publikować tej fotografii, ale zdecydowałam, że to zrobię, bo jestem przerażona i rozczarowana sobą. Mam nadzieję, że zamieszczenie jej w sieci zmotywuje mnie do tego, żeby coś z tym zrobić. Nasz przyjaciel zrobił je wczoraj nad basenem.
 

Teraz Ola Jordan opublikowała filmik, w którym pochwaliła się metamorfozą, jaką przeszła wraz z mężem. Do postu dołączyła opis, w którym zdradziła, ile dokładnie jej i mężowi udało się schudnąć.

Hej, spójrzcie, jak łącznie tracimy 42 kg w sześć sekund. W rzeczywistości trwało to trochę dłużej - w sumie cztery miesiące. Chociaż pierwsze dwa tygodnie były dość dramatyczne. W ciągu dwóch tygodni straciliśmy razem 12 kg. Całkiem szalone, co?! Ale mieliśmy dużo do stracenia, a zawsze tracisz najwięcej w ciągu pierwszych kilku tygodni.
 

Internauci są pod wrażeniem metamorfozy pary, co wyrazili w komentarzach.

Niesamowite. Jesteście moją motywacją.
Myślę, że każdy, kto chce schudnąć, powinien was poznać.
To nie fair... Jak wam się to udało?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.