Ashton Kutcher i Mila Kunis zabrali dzieci na świąteczne zakupy. Ale one już duże!

Mila Kunis wybrała się z Ashtonem Kutcherem i dziećmi na przedświąteczne zakupy. Zdjęcia rodziny trafiły do mediów. Ostatnio o amerykańskim aktorze było głośno za sprawą choroby, na którą cierpi.

Mila Kunis i Ashton Kutcher to jedna z najbardziej lubianych celebryckich par w Stanach Zjednoczonych. Amerykańska aktorka żydowskiego pochodzenia urodziła się w Ukrainie. Wraz z mężem wzywali w tym roku do pomocy Ukraińcom dotkniętym rosyjską inwazją. Sami przekazali też trzy miliony dolarów na wsparcie humanitarne. Obecnie para spędza czas w rodzinnym gronie i szykuje się do świąt. Do mediów trafiły zdjęcia z przedświątecznych zakupów.

Zobacz wideo Janachowska boi się o remont w apartamencie. Nie wie, czy zdąży przed świętami

Mila Kunis i Ashton Kutcher spacerują z dziećmi. Matka i córka w bliźniaczych stylizacjach

Mila Kunis i Ashton Kutcher poznali się na planie serialu komediowego "Różowe lata siedemdziesiąte", ale zaczęli się spotykać znacznie później. Swój związek potwierdzili w 2013 roku, a ślub wzięli na początku lipca 2015 roku. Para doczekała się jak dotąd dwójki dzieci - córki Wyatt Isabelle i syna Dimitria Portwood. Razem z potomstwem wybrali się na przedświąteczne zakupy, co nie umknęło uwadze paparazzi. 

Mila Kunis, Ashton KutcherMila Kunis, Ashton Kutcher Fot. Backgrid/East News

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Ashton miał na sobie jeansową kurtkę, którą założył na bluzę z kapturem. Do nich dobrał klasyczne, niebieskie jeansy. Na ramionach nosił sześcioletniego syna. Z kolei gwiazda filmu "Czarny łabędź" założyła jaskroczerwoną puchową kurtkę, którą zestawiła z białą koszulą i jasnymi sneakersami. Mila miała na sobie granatowe spodnie i okulary przeciwsłoneczne. Uwagę zwróciła także ośmioletnia Wyatt.

Dodajmy, że w ostatnim czasie Ashton Kutcher ujawnił, że cierpi na zapalenie naczyń - poważną, niezwykle rzadką chorobę autoimmunologiczną. Choroba atakuje naczynia krwionośne. Podczas programu "The Checkup with Dr. David Agus" aktor pochwalił i podziękował żonie za nieustające wsparcie. 

Ona jest najlepsza - powiedział Asthon Kutcher.

Trzeba przyznać, że ta rodzina to naprawdę piękny widok. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.