Adam Zdrójkowski o rzekomym romansie Goli z Gąsiewską: Zaskoczyło mnie to. Byliśmy kumplami

Związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego zakończył się rok temu, ale dla aktora to wciąż trudny temat. Co więcej, przez jakiś czas była partnerka Zdrójkowskiego była łączona z jego kumplem. Bolało? Celebryta przyznał, że miał trochę żal.

Mija rok od rozstania Adama Zdrójkowskiego z Wiktorią Gąsiewską. Część fanów celebryckiej pary wciąż nie może się z tym pogodzić. Rany chyba nie do końca zagoiły się u Zdrójkowskiego, który po raz kolejny wypowiedział się na temat byłej partnerki. Aktor został zapytany o romans Wiktorii Gąsiewskiej z Wojciechem Golą. Przyznał, że miał żal.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Kumpel Adama Zdrójkowskiego zaczął się spotykać z jego byłą dziewczyną. Aktor miał trochę żal

Wiktoria Gąsiewska ostatnio potwierdziła związek z Jasperem Sołtysewiczem, ale od czasu rozstania z Adamem Zdrójkowskim była łączona z Wojciechem Golą. W rozmowie z Party.pl aktor wyznał, że informacje o spotkaniach byłej dziewczyny z uczestnikiem "Warsaw Shore" zaskoczyły go:

Ja nie miałem z Wojtkiem żadnej relacji jakieś wielkiej przyjacielskiej, jakiejś znajomości. Byliśmy kumplami, jak najbardziej, znam się z Wojtkiem i mieliśmy wiele wspólnych historii razem. Trochę mnie zaskoczyła ta sytuacja, która tam się wydarzyła, ale życie toczy się dalej, nie mogę tu mieć do kogoś jakiegoś żalu - powiedział Adam Zdrójkowski w rozmowie z Party.pl.

Adam ZdrójkowskiAdam Zdrójkowski Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Adama Zdrójkowskiego znajdziesz w galerii na górze strony. 

Aktor przyznał także, że przez chwilę miał żal do Wojciecha Goli. 

Dodajmy, że byli partnerzy często spotykają się przy okazji różnych wydarzeń organizowanych przez stację Polsat. Zarówno Wiktoria, jak i Adam są z nią zawodowo związani. Wiktoria Gąsiewska obecnie związana jest z Jasperem Sołtysewiczem. Ostatnio wypowiedziała się na temat tej relacji.

Codziennie budzę się z uśmiechem na twarzy, wiem, że mam przy sobie osobę, która jest dla mnie, a ja jestem dla niej. Wiem, że mam przyjaciela obok siebie - powiedziała Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z Jastrząb Post.

Myślicie, że Adam Zdrójkowski wkrótce na dobre zapomni o byłej partnerce? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.