Sonia Bohosiewicz zakochana w 15 lat młodszym komiku? Ostatnio pojawiły się doniesienia o rozwodzie z Majewskim

W ostatnich dniach jeden z tabloidów donosił o rozwodzie Soni Bohosiewicz i Pawła Majewskiego. Teraz okazuje się, że serce aktorki może być już zajęte. Nowym wybrankiem aktorki ma być młodszy o 15 lat popularny komik.

Sonia Bohosiewicz nie należy do celebrytek, które chętnie opowiadają w mediach o życiu prywatnym. Wiadomo że w 2008 roku wyszła za mąż za Pawła Majewskiego, syna znanego reżysera Janusza Majewskiego. Para doczekała się dwóch synów: Teodora i Leonarda. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że związek się rozpadł, a Bohosiewicz miała rozwieść się w czerwcu tego roku. Aktorka publicznie nie odniosła się do tych doniesień. Podobno w jej życiu jest już nowym mężczyzna.

Zobacz wideo Sonia Bohosiewcz oburzona zdjęciami paparazzo pokazuje, jak naprawdę wygląda jej brzuch

Sonia Bohosiewicz w czerwcu miała się rozwieść. Jej serce jest już zajęte przez znanego komika?

Tygodnik "Na Żywo" poinformował, że Sonia Bohosiewicz jest zakochana w popularnym komiku. Mowa tu o Rafale Paczesiu. Para doskonale się zna i miała już okazję razem pracować. Ponoć łączą ich obecnie zażyłe stosunki. 

Sonia BohosiewiczSonia Bohosiewicz Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Rafał Pacześ ma 32 lata i jest komikiem i stand-uperem. Jego filmy na kanale "Rafał Pacześ" są prawdziwym hitem na YouTube. Łącznie zdobyły już 106 milionów wyświetleń. Showman ma także swój własny program rozrywkowy, "Pacześ Show". 

 

Komik odnosi sukcesy nie tylko w Polsce. Jego stand up zaprowadził go nawet do Nowego Jorku, gdzie wystąpił w legendarnym "Hotham Comedy Club". O tym zdarzeniu poinformował swoich fanów na Instagramie. 

Byłem o włos, żeby zrezygnować i możliwe, że teraz stałbym na parapecie pokoju hotelowego, a wiatr suszyłby moje ostatnie łzy przed skokiem. A tak mogę powiedzieć "występowałem w najlepszym komediowym klubie na świecie. Występowałem na tej samej scenie co Jerry Seinfeld, i nikt mi tego nie zabierze - napisał Rafał Pacześ na Instagramie.
 

Post skomentowała Sonia Bohosiewicz, która w tym samym czasie była w Nowym Jorku.

Nie suszyłyby ci włosów powiewy wiatru, bo okien nie da się otworzyć! Ale zawsze są przecież mosty - odpisała tajemniczo aktorka.

Przypomnijmy, że Sonia Bohosiewicz przez lata była związana zawodowo ze sceną kabaretową. Występowała w Grupie Rafała Kmity. Myślicie, że wspólne pasje i poczucie humoru mogło zbliżyć ją do Rafała Paczesia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.