Cindy z "Grinch: świąt nie będzie" zerwała z wizerunkiem uroczej dziewczynki. Dziś Taylor Momsen jest gwiazdą rocka

Cindy Lou Who była jedną z bohaterek kultowego filmu świątecznego "Grinch: świąt nie będzie". Po ponad 20 latach od premiery sprawdzamy co słychać u Taylor Momsen. Wygląda na to, że zdecydowała się pójść nieco inną ścieżką.

Najwierniejsi fani świątecznego filmu pt. "Grinch: świąt nie będzie" z pewnością pamiętają siedmioletnią Taylor Momsen, która wystąpiła w produkcji jako urocza dziewczynka o imieniu Cindy. To właśnie ona zaśpiewała słynną piosenkę pt. "Where Are You Christmas?". Postać Cindy, która wprost skradła serca widzów została przedstawiona z charakterystycznymi warkoczykami, nieco wystającymi zębami i w kolorowej sukience w groszki. Jednak to już odległa przeszłość. Dziś Taylor Momsen zerwała z dawnym wizerunkiem, skupia się na muzyce i własnym zespole. Aktywnie działa w mediach społecznościowych

Zobacz wideo Jakich życzeń nie składać w święta?

Urocza dziewczynka z "Grinch: świąt nie będzie" stała się prawdziwą gwiazdą rocka 

Trzeba przyznać, że mimo wszystko Taylor Momsen popularność zawdzięcza wystąpieniu w filmie "Grinch: świąt nie będzie". W wieku 14 lat dostała rolę w słynnym serialu "Plotkara". Nieco później rozpoczęła przygodę z modelingiem. Dziś 28-letnia Taylor Momsen obrała jeszcze inną ścieżkę kariery. Kobieta całkowicie poświęca się muzyce i oddaje swojemu  postgrunge'owemu zespołowi pt. "The Pretty Reckless". Elektami muzycznej pracy chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła spore grono obserwujących. Jej losy śledzi już prawie dwa miliony osób. 

 

Taylor Momsen obecnie prezentuje się zupełnie inaczej. Ma długie blond włosy, mocny makijaż i preferuje czarne stylizacje. Utalentowana gwiazda spędza czas jako frontman zespołu rockowego. Przez co fani jakiś czas namawiali ją by nagrała odmienioną wersję hitowej piosenki z "Grinch: świąt nie będzie". 

Przestań się z nami drażnić i przerób piosenkę. Czekaliśmy lata. To byłby absolutny świąteczny hit!
Czekałem od lat na metalową wersję "Where are you Christmas" - pisali w komentarzach.

Trzeba przyznać, że od premiery kultowego filmu "Grinch: świąt nie będzie" Taylor Momsen całkowicie się zmieniła. Słyszeliście jakąś jej piosenkę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.