"Taniec z Gwiazdami". Kamila Kajak wytańczyła Kryształową Kulę z Janiakiem i Tyńcem. Zniknęła z mediów, by rozkręcać biznes

Kamila Kajak jako pierwsza zdobyła trofeum tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Później powtórzyła swój sukces. Wystąpiła łącznie w siedmiu edycjach programu, co przyniosło jej sporą popularność. Mimo że wówczas była na topie, ostatecznie zrezygnowała z show-biznesu. Sprawdziliśmy, jak dziś wygląda i co u niej słychać.

Kamila Kajak (obecnie Kajak-Mosejcuk) zadebiutowała w programie "Taniec z Gwiazdami" w 2005 roku. Trenerka dwukrotnie zdobyła Kryształową Kulę w finale tanecznego show. W pierwszej edycji jako partnerka prezentera Oliviera Janiaka oraz w piątej edycji z aktorem Krzysztofem Tyńcem. Partnerowała także Antkowi Królikowskiemu, Krzysztofowi Bosakowi, Markowi Włodarczykowi, Jayowi Delano czy Tomaszowi Schimscheinerowi.

Zobacz wideo Czy Edyta Zając jest zazdrosna o tancerkę Michała Mikołajczaka?

"Taniec z Gwiazdami". Kamila Kajak jest tancerką najwyższej klasy. Widzowie pokochali ją za jej profesjonalizm

Dla Kamili Kajak taniec towarzyski jest największą pasją od najmłodszych lat. Lata treningów sprawiły, że może pochwalić się najwyższą, międzynarodową klasą taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Na początku kariery jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak, a potem Łukasz Czarnecki. 17 lat temu dała się poznać szerszej publiczności w tanecznym show, jako trenerka Oliviera Janiaka i od tego momentu stała się ulubienicą widzów. Kolejne gwiazdy, szlifujące swoje taneczne umiejętności u boku Kamili, zgodnie podkreślali, że jest niezwykle profesjonalną, ale i wymagającą trenerką. W 2009 roku związała się zawodowo z kolegą z programu, Andrejem Mosejcukiem, za którego finalnie wyszła za mąż po dwóch latach wspólnej przygody tanecznej. Jakiś czas później para poinformowała media o ciąży, a po kilku miesiącach na świat przyszła ich córka, Oriana.

Olivier Janiak i Kamila KajakOlivier Janiak i Kamila Kajak Kapif

"Taniec z Gwiazdami". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje Kamila Kajak?

Po urodzeniu córki gwiazda tanecznego show odsunęła się od show-biznesu, ale nie zrezygnowała z największej pasji. Postawiła na własny biznes, który do dziś prowadzi wraz z mężem. Sławni tancerze otworzyli szkołę tańca o nazwie "Polish Club", a zainteresowanych zajęciami nie brakuje. Oprócz tego Mosejcukowie są licencjonowanymi sędziami I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Kamila jest także aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się aktualnościami z życia zawodowego i prywatnego. Na jej profilu znajdziemy filmiki i zdjęcia z turniejów i festiwali, a także ujęcia rodzinne, oraz selfie byłej trenerki "Tańca z Gwiazdami". Zobaczcie, jak teraz wygląda.

'Taniec z Gwiazdami'. Kamila Kajak'Taniec z Gwiazdami'. Kamila Kajak fot. Instagram/kamilakajakmosejcuk

'Taniec z Gwiazdami'. Kamila Kajak'Taniec z Gwiazdami'. Kamila Kajak fot. Instagram/kamilakajakmosejcuk

Chcielibyście żeby Kamila Kajak wróciła do najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Widzielibyście ją w roli trenerki lub jurorki?

Więcej o: