Była żona Kraśko zapoznała go z obecną żoną. Potem żałowała. Jak jest teraz? "Sytuacja jest jasna"

Kiedyś przyjaciółki, potem była i obecna żona. Nie brzmi to dobrze. Taka sytuacja spotkała pierwszą żonę Piotra Kraśki. Dominika Czwartosz zapewne żałowała, że zapoznała męża z Karoliną Fernstein. Miało być rozwijanie pasji do jeździectwa, a skończyło się rozwodem i kolejnym ślubem. Jak teraz wyglądają relacje byłych małżonków?

Piotr Kraśko przed laty był mężem Dominiki Czwartosz. Para pobrała się w 2000 roku, ale związek przetrwał tylko cztery lata. To właśnie Dominika poznała dziennikarza ze swoją przyjaciółką, która później została jej następczynią u boku Piotr Kraśki. Jak wyglądają obecnie relacje prowadzącego "Fakty" z byłą żoną? Ta odpowiedź może zaskakiwać.

Zobacz wideo Piotr Kraśko o imprezie Kingi Rusin w Hollywood: "Amerykanie są bardzo specyficzni"

Była żona Piotra Kraśko zapoznała go ze swoją przyjaciółką. Przyjaźń się skończyła?

Dominikę Czwartosz i Karolinę Fernstein-Kraśko łączyła przyjaźń i zamiłowanie do jeździectwa. Żona Piotra Kraśki chciała zarazić tą pasją także swojego męża, stąd wpadła na pomysł, żeby zapoznać go z przyjaciółką. Karolina skutecznie nakłoniła męża znajomej do jazdy konnej, ale na tym się nie skończyło. Ostatecznie Kraśko stanął z nią na ślubnym kobiercu w 2008 roku. Szybko okazało się, że dziennikarz znalazł prawdziwą miłość. 

Piotr Kraśko, Dominika CzwartoszPiotr Kraśko, Dominika Czwartosz Fot. TRICOLORS/EN

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

W 2016 roku Piotr Kraśko udzielił wywiadu "Faktowi", w którym przyznał, że ma dobre relacje z byłą żoną. 

Dominika wie, że może na mnie liczyć, a ja na nią. Często nawet pomaga mi przy załatwianiu różnych spraw. Sytuacja jest jasna, etap emocjonalny zamknięty. Moja była żona pozostanie moją przyjaciółką - wyznał Piotr Kraśko w rozmowie z "Faktem".

Karolina Fernstein-Kraśko i Piotr Kraśko doczekali się trójki dzieci - Konstantego, Aleksandra i Lary. Uchodzą za zgrane małżeństwo. Dominika Czwartosz nieco wycofała się życia publicznego. Wciąż oddaje się pasji jeździectwa i jak wynika z publikowanych przez nią postów w mediach, jest szczęśliwe zakochana. 

Piotr Kraśko, Karolina Fernstein-KraśkoPiotr Kraśko, Karolina Fernstein-Kraśko Fot.Jankowski/REPORTER

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.