Robert Lewandowski lansował się na premierze serialu. Obok koledzy z drużyny. Wyróżniał się strojem

Robert Lewandowski pojawił się na premierze serialu "FC Barcelona, nowa era". Naszą uwagę zwrócił strój, w jakim piłkarz zaprezentował się na tym wydarzeniu.

20 grudnia 2022 roku odbyła się premiera zapowiadanego od miesięcy serialu "FC Barcelona, nowa era". Kataloński klub stworzył ją we współpracy z Amazon Prime. Na imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć zawodników "Dumy Katalonii". Wśród nich był również Robert Lewandowski. Piłkarz zdecydowanie wyróżniał się na tle kolegów z drużyny. Sami zobaczcie. 

Robert Lewandowski, Grzegorz KrychowiakLewy ma własną kawę, a Szczęsny inwestuje w nieruchomości. Poznaj biznesy polskich piłkarzy

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Wystrojony Robert Lewandowski na premierze serialu "FC Barcelona, nowa era"

Po mundialowych emocjach Robert Lewandowski wraz z rodziną udał się na urlop. Wakacje jednak dobiegły końca i piłkarz wrócił do obowiązków zawodowych w Barcelonie. Po krótkiej przerwie oprócz regularnych treningów czekały na niego także wydarzenia branżowe. 

Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia klubowi działacze zorganizowali premierę serialu dokumentalnego "FC Barcelona, nowa era". Jak sam tytuł wskazuje, przedstawione w nim wydarzenia mają odnosić się do nowego początku, jakim była zmiana pokoleniowa w zespole "Dumy Katalonii". Produkcja składa się z pięciu odcinków i obejmuje historię ostatnich dwóch lat klubu. 

Jednym z wątków jest transfer między innymi Roberta Lewandowskiego, który na premierze serialu zjawił się w eleganckiej stylizacji. Piłkarz miał na sobie zestaw składający się z zielonej marynarki i dopasowanych do niej kolorystycznie spodni. Do tego dobrał białą bluzkę najprawdopodobniej z długim rękawem, brązowy pasek i sportowe buty. Tego wieczoru piłkarz wyglądał bardzo stylowo i nieco odróżniał się od kolegów z drużyny, którzy zdecydowali się wybrać mniej eleganckiej stylizacje. 

Danuta Martyniuk pochwaliła się efektami metamorfozy. Fani jej nie poznaliDanuta Martyniuk przeszła spektakularną metamorfozę

Więcej o: