Georgina Rodriguez po raz pierwszy publicznie o stracie dziecka. "To największy ból"

W najnowszym wywiadzie wieloletnia partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez opowiedziała o śmierci dziecka. Jeden z najszczęśliwszych momentów stał się zarazem najsmutniejszym.

Georgina Rozdriguez od 2016 roku związana jest z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, Cristiano Ronaldo. Para wspólnie wychowuje piątkę dzieci. Modelka jest biologiczną matką dwójki najmłodszych. Jakiś czas temu Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo poinformowali, że ich rodzina wkrótce się powiększy, a modelka spodziewa się bliźniaków. W kwietniu tego roku na świat przyszła Bella Esmeralda i Angelo. Chłopiec nie przeżył. Teraz pierwszy raz od ogłoszenia tragedii, Georgina Rodriguez w rozmowie z magazynem "Elle Spain" opowiedziała o śmierci dziecka.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Georgina Rozdriguez pierwszy raz publicznie o śmierci syna 

W kwietniu bieżącego roku wszystkie międzynarodowe media obiegło oświadczenie wydane przez Georginę Rozdriguez i Cristiano Ronaldo o śmierci jednego z bliźniąt.

Z najgłębszym smutkiem ogłaszamy odejście naszego małego chłopca.

Georgina Rozdriguez pojawi się w styczniowym wydaniu magazynu "Elle Spain". W trakcie przeprowadzonego wywiadu padły bardzo trudne wyznania. Celebrytka powiedziała, że ten rok był dla niej najbardziej skomplikowanym w życiu, a jeden z najszczęśliwszych momentów, czyli narodziny dzieci, stał się jednocześnie najsmutniejszym. 

To największy ból, jaki może odczuwać każdy rodzic. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć tę chwilę z nadzieją i szczęściem (...) To jest coś, co będzie mi towarzyszyć przez całe życie i o czym nie będziemy mogli zapomnieć.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo są rodzicami dwóch córek: Aleny i Belli. Wspólnie wychowują także trójkę dzieci piłkarza: Cristiano juniora, Mateo i Evę. 

Moje dzieci są dla mnie najważniejszym, co mam. Każdy krok, który stawiam, jest przez nie naznaczony. Jestem wszechobecna w ich rozwoju. Czasami słyszę, że aż za bardzo, ale ja po prostu nie chcę niczego przegapić.

Georgina Rodriguez wielokrotnie podkreślała, że to dzieci są dla niej najważniejsze i dają jej siłę, by z podniesioną głową dalej podążać przez życie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.