Dawno niewidziana Katarzyna Żak wskoczyła w garnitur. Za to Trojanowska ubrała się jak na spacer z psem

Na premierze perfum Doroty Goldpoint pojawiło się kilka celebrytek, ale trudno stwierdzić, że zachwyciły stylizacjami. Joanna Kurowska pojawiła się kiepsko skrojonej marynarce, a Izabela Trojanowska jakby wpadła na chwilę po spacerze z psem. Była też dawno niewidziana Katarzyna Żak.

W Warszawie odbył event z okazji premiery perfum Doroty Goldpoint. Na wydarzeniu pojawiło się kilka rodzimych celebrytek. Wśród nich aktorki z popularnych polskich seriali, jak: Izabela Trojanowska, Katarzyna Żak i Joanna Kurowska. Przyjrzeliśmy się bliżej ich stylizacjom. Nie wszystkie były udane. 

Zobacz wideo

Kurowska kiepskiej marynarce, Trojanowska jak na bazarek. Żak w butelkowej zieleni 

Joanna Kurowska pokazała się na evencie w niedopasowanym do jej sylwetki garniturze w odcieniach turkusu. Marynarka była źle skrojona, a nogawki spodni mogłyby być szersze. Pod marynarkę aktorka założyła czarny, bogato zdobiony top, który współgrał z pantoflami w tym samym kolorze. Do całości Kurowska dobrała dużą torebkę w typie kuferka, która niestety niezbyt tu pasowała. Torebka dodała  stylizacji ciężkości. Zdecydowanie lepszą opcją byłyby tu szerokie spodnie, dotykające ziemi oraz krótszy żakiet. 

Zobacz wideo Joanna Kurowska ocenia zdjęcia córki na Instagramie

Joanna KurowskaJoanna Kurowska Fot. KAPiF

Na premierę perfum Doroty Goldpoint przybyła także dawno niewidziana Katarzyna Żak. Aktorka również postawiła na garnitur, ale wybrała znacznie luźniejszy fason. Uwagę zwraca również jego kolor - butelkowa zieleń to niemal zawsze dobry wybór. Sama forma stroju nie jest zła, ale buty są zbyt masywne. Lepszym wyborem byłyby szpilki w kontrastującym kolorze i eleganckie dodatki. Całość wygląda niezwykle skromnie. 

Katarzyna ŻakKatarzyna Żak Fot. KAPiF

Izabela Trojanowska chyba nie miała za wiele czasu przed eventem na przygotowanie. Wpadła, jakby wracała ze spaceru z psem. Serialowa Monika Ross z "Klanu" założyła cardigan w zwierzęcy wzór. Nie jest to najlepszy wybór na wieczorowe wyjście. Celebrytka dobrała do swetra wąskie spodnie w kolorze szarości i płaskie, sportowe buty z ozdobnym suwakiem. Było sportowo i bardzo casualowo. To dobra stylizacja na mniej oficjalne wyjście, np. na popołudniowy spacer.

Izabela TrojanowskaIzabela Trojanowska Fot. KAPiF

Więcej zdjęć gwiazd z premiery perfum Doroty Goldpoint znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.