Była Kyliana Mbappé jest w ciąży. Kto jest ojcem dziecka? Francuskie media zaczęły dochodzenie

Alicia Aylies ogłosiła, że niebawem zostanie mamą. Jeszcze niedawno łączono ją z Kylianem Mbappé, a modelka i Miss Francji ukrywa przed światem ojca jej dziecka.

Choć Francji nie udało się obronić tytułu mistrza świata podczas tegorocznego mundialu, zawodnik trójkolorowych cały czas jest na ustach wszystkich. Media interesują się jednak nie tylko zawodowymi dokonaniami Kyliana Mbappé, ale też jego życiem prywatnym - zwłaszcza że francuski piłkarz nie mówi o nim zbyt wiele.

Zobacz wideo Oto polskie WAGS

Była Kyliana Mbappe jest w ciąży. Kim jest Alicia Aylies?

W odróżnieniu od wielu innych kolegów z reprezentacji Kylian Mbappé nie chwali się na Instagramie życiem uczuciowym. Zagraniczne media spekulują jednak, że serce napastnika skradła modelka Rose Bertram, którą miał poznać na początku 2022 roku na pokazie mody w Paryżu. Rose Bertram wcześniej spotykała się z holenderskim piłkarzem Gregorym Van der Wielem, z którym doczekała się dwójki dzieci.

Kyliana Mbappé wcześniej łączono z kolei z modelką i zdobywczynią tytułu Miss Francji w 2017 roku Alicią Aylies. Para miała zacząć się spotykać w 2018 roku, a Aylies wspierała ukochanego na trybunach podczas odbywającego się wówczas w Rosji mundialu.

Sama modelka - podobnie jak piłkarz - bardzo chroni prywatność, a o związkach nie opowiada publicznie. W połowie grudnia, zaledwie kilka dni przed finałowym meczem Mistrzostw Świata, Aylies poinformowała natomiast na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Francuska miss udostępniła na Instagramie nagranie, na którym z dumą trzyma się za ciążowy brzuch.

 

W komentarzach natychmiast posypały się gratulacje, ale też pytania fanów o to, kim jest ojciec dziecka modelki. Niektórzy sugerowali wręcz, że jest nim Kylian Mbappé, jednak Alicia Aylies nie reaguje w żaden sposób na zaczepki fanów. Francuski serwis Purepeople spekuluje z kolei, że obecnym wybrankiem Miss Francji jest inny piłkarz, Benjamin Pavard, który od jakiegoś czasu regularnie lajkuje publikowane przez nią posty. Pavard zaprzeczył jednak tym doniesieniom.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.