Wiktoria Gąsiewska pierwszy raz skomentowała związek z Jasprem Sołtysiewiczem. Było też o zaręczynach

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz już się nie ukrywają. Aktorka wyznała, że jest bardzo szczęśliwa i opowiedziała, co łączy ją z ukochanym.

O tym, że Wiktorię Gąsiewską i jej kolegę z planu "Barw szczęścia" łączy coś więcej niż praca, spekulowano już od kilku tygodni. Na początku listopada aktorka i Jasper Sołtysiewicz byli widziani razem na imprezie po finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami", lecz przez pewien czas ukrywali relację przed mediami. Zakochani zadebiutowali publicznie jako para na gali Polsatu na początku grudnia, a teraz Gąsiewska w rozmowie z JastrząbPost pierwszy raz skomentowała nową relację.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska o pielęgnacji włosów

Wiktoria Gąsiewska o Jasprze Sołtysiewiczu. To ceni w nim najbardziej

Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z serwisem przyznała, że w nowy rok wkracza jako zakochana kobieta, a ona i jej partner mają wspólne postanowienia na nadchodzące miesiące. Aktorska para zamierza dać innym coś od siebie.

Na przykład w tym miesiącu chcielibyśmy pojechać do szpitala, do noworodków, i zapisać się jako wolontariusze, aby móc te dzieci przytulać - wyznała.

Aktorka podkreśliła, że nie robią tego jedynie, aby wykorzystać w szczytnym celu swoją popularność, ale po prostu obydwoje mają dobre serca. 

Chcemy te wspólne miesiące przeistoczyć też w coś dobrego dla innych - mówi Gąsiewska.

Gwiazda "Barw szczęścia" wyznała też, że dzięki relacji z Sołtysiewiczem jest szczęśliwa, wrócił jej apetyt i cieszy ją, że ma w partnerze bardzo duże wsparcie.

Codziennie budzę się z uśmiechem na twarzy, wiem, że mam przy sobie osobę, która jest dla mnie, a ja jestem dla niej. Wiem, że mam przyjaciela obok siebie - dodała.

Zapytana przez reporterkę JastrząbPost o ewentualne zaręczyny Wiktoria Gąsiewska przyznała, że nie wyklucza, iż kiedyś staną na ślubnym kobiercu. Nie zamierza się jednak z tym spieszyć.

Myślę, że to jest przyszłość, ale ja się nie spinam. Chciałabym, żeby po prostu było miło, przyjemnie i żebyśmy fajnie spędzali razem czas i razem przeżywali przygody - podsumowała.

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz spotykają się od niedawna. Jeszcze we wrześniu w rozmowie z Plotkiem aktorka opowiadała, że jest singielką, ale nie zamyka się na nowe relacje. Wyznała też, że bardzo przeżyła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim, z którym związana była przez cztery lata. Nie ulega wątpliwości, że Gąsiewska jest obecnie szczęśliwie zakochana, a sugestię jednego z internautów, że bardziej pasowała do kolegi z "Rodzinki.pl", skomentowała bardzo dosadnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.