Wiktoria Gąsiewska przeczytała, że Adam Zdrójkowski bardziej do niej pasował. Błyskawiczna reakcja

Wiktoria Gąsiewska dodała nowe zdjęcie z chłopakiem. Jeden z obserwujących wyraził opinię na temat obecnego i poprzedniego związku aktorki. Zareagowała.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przez lata byli uważani za idealną parę. Poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl", jednak miłość nie przetrwała próby czasu. Na początku roku aktorka i aktor potwierdzili krążące od pewnego czasu plotki o rozstaniu. Choć ich fani mieli nadzieję, że do siebie wrócą, to tak się nie stało. Młoda gwiazda niedawno znalazła szczęście u boku kogoś innego. Jej nowym wybrankiem jest Jasper Sołtysiewicz, aktor znany z serialu "Barwy szczęścia". Gąsiewska postanowiła dłużej nie ukrywać ukochanego i w listopadzie po raz pierwszy pokazała się z nim publicznie. Zabrała go także na galę z okazji 30-lecia Polsatu. Pod najnowszym zdjęciem pary znalazł się komentarz, odnoszący się do byłego chłopaka aktorki.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Wiktoria Gąsiewska wygłupia się z nowym chłopakiem. Fan wolał ją ze Zdrójkowskim. Odpowiedziała 

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz nie ukrywają się ze związkiem, jednak wspólne zdjęcia na Instagramie to rzadkość. Częściej można zobaczyć krótkie nagrania na InstaStories. Najnowsze kadry na profilu aktorki to prawdziwa gratka dla fanów. Zakochani, wygłupiając się, wyśmiali związek na Instagramie kontra ten w prawdziwym życiu.

Instagram vs rzeczywistość - napisała pod postem.
 

Na pierwszym zdjęciu para pozuje jak najkorzystniej, ale już na drugim obydwoje mają głupkowate miny. Pod postem znalazło się wiele komentarzy, że zakochani pięknie razem wyglądają w każdej wersji. 

Jaka piękna para.
Piękni. Jesteście do siebie podobni.
Fajnie ze sobą wyglądacie.

Jednak nie wszystkim podoba się nowy wybranek aktorki. Jeden z komentujących przyznał, że Gąsiewska bardziej pasowała do Adama Zdrójkowskiego.

Ten z "Rodzinki.pl" jakoś bardziej do ciebie pasował - napisał fan.

Młoda aktorka postanowiła odpowiedzieć mężczyźnie.

Proszę wierzyć na słowo, że nie - napisała.

Komentarz fana dotyczący Adama Zdrójkowskiego pod zdjęciem Wiktorii GąsiewskiejKomentarz fana dotyczący Adama Zdrójkowskiego pod zdjęciem Wiktorii Gąsiewskiej Fot. @wiktoria_gasiewska

A wy, jak uważacie? Pasują do siebie z Jasperem Sołtysiewiczem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.