Aktor "Na dobre i na złe" dorabia jako masażysta. "Z włączeniem części intymnych"

Matej Matejka dał się poznać fanom dzięki produkcji "Na dobre i na złe", gdzie wciela się w sympatycznego ginekologa Vaclava Homolka. W życiu prywatnym aktor interesuje się jogą i ajurwedą. Prowadzi nawet studio masażu. Oferta może zaskakiwać.

Matej Matejka od 2020 roku związany jest z TVP2 i serialem "Na dobre i na złe". Aktor na co dzień mieszka we Wrocławiu. Jak się okazało, nie zajmuje się jedynie aktorstwem. Pasjonuje go joga i ajurweda. Prowadzi własne studio masażu i samodzielnie dba o klientów. Jego oferta zaskakuje. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Big Boy zrzucił 160 kg, ale patrzymy na metamorfozę Skrzyneckiej. Te gwiazdy dużo schudły

Zobacz wideo Koci masaż na cztery łapy? Bardzo proszę!

Aktor "Na dobre i na złe" dorabia jako masażysta. Oferta z włączeniem części intymnych na życzenie

Matej Matejka prowadzi dwa konta w mediach społecznościowych i stara się być w stałym kontakcie z fanami. Na jednym z nich prezentuje urywki z życia prywatnego. Drugi profil poświęcony jest jego pasji i zarazem dodatkowej pracy. Na Instagramie "Studio Matejka" można znaleźć kadry z jego pracy jako masażysty. Na stronie internetowej udostępnił również certyfikat ukończenia szkolenia z masażu klasycznego i orientalnego. W styczniu 2020 roku uzyskał tytuł terapeuty biomasażu o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjski. 

Matejka na swojej stronie oferuje masaż klasyczny, relaksacyjny, olejowy, tajski, a także sensualny, z możliwością włączenia części intymnych. Taka przyjemność trwa dwie godziny i kosztuje 200 zł. 

Masaż sensualny, to doskonały sposób na głęboki relaks. Oferuję rytuał w kameralnej atmosferze, przy blasku świec i pięknej muzyce. Podczas ceremonii poczujesz ciepło ciała, masaż wykonuję gorącym olejem, używając dłoni i przedramion, dotykiem otulamy całe ciało (z wyłączeniem lub włączeniem części intymnych) - można przeczytać w ogłoszeniu Matejki.
 
Oferowany masaż zawiera elementy masażu tantrycznego, który ceniony jest za swój duchowy charakter, kłaniając się seksualnej energii, która uważana jest za najważniejszą energię życiową. Rytuał pozwoli wam na przeżycie głębokich doznań, odkrycie w sobie szerokiego spektrum przyjemności i zmysłowości. Masaż wprowadza do nowego wymiaru intymności, wypełnia radością i dobrym samopoczuciem, pozytywną energią oraz miłością do samych siebie - dodał aktor.

Masaż tantryczny ma na celu rozwój zmysłowy oraz emocjonalny, a także polepszenie kontaktu z własnym ciałem i jego pełną akceptację.

 

Co myślicie o tego typu ofercie?