Córka Klaudiusza z "Big Brothera" to prawdziwa piękność. Vanessa ma już 25 lat i zdobywa popularność w sieci

Klaudiusza Sevkovića zna każdy, kto jest fanem reality show. Uczestnik "Big Brothera" zajął w programie piąte miejsce. Dziś unika pokazywania się na ściankach i stroni od show-biznesu. Jego córka natomiast z powodzeniem prowadzi konto na Instagramie i aspiruje do bycia celebrytką.

Klaudiusz Sevković to prawdziwa ikona "Big Brothera". Wystąpił w pierwszej edycji programu, która była emitowana w 2001 roku na antenie TVN. Na potrzeby kręcenia show przeniósł się z Niemiec do Polski. W Domu Wielkiego Brata mieszkał przez 99 dni i zajął piąte miejsce w programie.

Co ciekawe, nie było tak łatwo dostać się do programu. Mieliśmy aż siedem etapów castingu, więc musiałem parę razy przyjeżdżać do Polski i każdy z nich był inny. Pamiętam jeden, cały dzień spędziliśmy u psychologa, który rozmawiał z nami, wypełnialiśmy setki formularzy - opowiadał.

Dodał, że stacja wybrała odpowiednie osoby, skoro do tej pory widzowie o nich pamiętają.

Kolejny to spotkanie z aktorami przebranymi za uczestników. Ogólnie cała rekrutacja była bardzo dobrze zorganizowana przez Endemola, później zostało to sprzedane stacji TVN. Jak widać, dobrali dobrych ludzi, skoro po 20 latach od zakończenia pierwszej edycji nadal pamięta się o uczestnikach. Cieszymy się, że do dziś jesteśmy dobrze wspominani - powiedział Klaudiusz Ševković.
Zobacz wideo Uczestnicy Big Brothera w jacuzzi

Publiczność go uwielbiała. Szalony i odważny Klaudiusz po zakończonym programie próbował jeszcze swoich sił w polskim show-biznesie. Prowadził różne programy kulinarne. Zakończył jednak tę przygodę. Jeszcze w trakcie programu wielokrotnie podkreślał, jak bardzo ważna jest dla niego rodzina. Wraz z żoną Caroline doczekał się córki Vanessy i syna Tigera.

Córka Klaudiusza Sevkovića wyrosła na prawdziwą piękność

Vanessa Sevković miała pięć lat, gdy jej ojciec brał udział w programie. Niewiele pamięta z tego okresu. Dziś ma już 25 lat i próbuje swoich sił jako blogerka i instagramerka. Trzeba przyznać, że wyrosła na prawdziwą piękność.

 

25-latka mieszka na stałe w Monachium, ale bardzo dużo podróżuje. Nie ukrywa, że to jej olbrzymia pasja i chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z wyjazdów z najróżniejszych zakątków świata.

Jakiś czas temu dziewczyna wraz z ojcem zasiadła na kanapie w "Dzień dobry TVN". Powiedziała wówczas, że chętnie sama wystąpiłaby w "Big Brotherze", ale w niemieckiej wersji programu.

Dałabym się zamknąć w domu Wielkiego Brata, ale ja mam problem z tym, że nie znam dobrze języka polskiego. Oni mają taki slang polski. Dla was to jest normalne, rozumiecie to… Ja w Monachium mieszkam całe życie.
 

Więcej zdjęć Vanessy Sevković znajdziecie w galerii u góry strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.