Beata Ścibakówna w czerni. Klasa! Patrzymy też na garnitur Małgorzaty Foremniak

Gwiazdy pojawiły się na premierze monologu Krystyny Jandy "My Way". Beata Ścibakówna w czarnym looku prezentowała się niezwykle elegancko. Uwagę zwracała także Małgorzata Foremniak. Szymon Majewski pokazał się z żoną.

Gwiazdy przybyły do Teatru Polonia w Warszawie, aby zobaczyć premierę spektaklu "My Way". Krystyna Janda z okazji nadchodzących 70. urodzin przygotowała specjalny monolog, w którym opowiada o młodości, początkach kariery i relacjach z przyjaciółmi. Podczas wydarzenia wspierało ją mnóstwo osób ze świata teatru i filmu.

Zobacz wideo Krystyna Janda o uchodźcach: "Europa nie będzie się rozwijać"

Gwiazdy na premierze "My Way". Beata Ścibakówna pokazała klasę

Beata Ścibakówna tym razem zdecydowała się na czarny zestaw, składający się z eleganckich spodni i marynarki. Dobrała do tego pobłyskującą bluzkę, botki na obcasie i małą torebkę. Aktorka postawiła na wyrazisty makijaż, podkreślający oko i czerwone usta.

Beata ŚcibakównaBeata Ścibakówna KAPiF.pl / KAPIF.pl

Nie sposób było nie zwrócić uwagi na stylizację Małgorzaty Foremniak. Gwiazda również zdecydowała się na czarny garnitur, jednak zdobiły go czerwone lampasy. Uwagę przyciąga dwurzędowa marynarka oraz torebka w czerwonym kolorze.

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak KAPiF.pl / KAPIF.pl

Magdalena Zawadzka, podobnie jak większość artystów tego wieczoru, również wybrała czarną kreację. Aktorka pojawiła się w sukience z transparentnymi rękawami, zdobionymi koronką. Dobrała do niej kryjące rajstopy i szpilki.

Magdalena ZawadzkaMagdalena Zawadzka KAPiF.pl / KAPIF.pl

Szymon Majewski pokazał się w towarzystwie żony. Dziennikarz miał na sobie jeansy, które połączył z marynarką i kamizelką. Magdalena Majewska w długiej, cekinowej spódnicy prezentowała się zjawiskowo.

Szymon Majewski z żoną Magdaleną MajewskąSzymon Majewski z żoną Magdaleną Majewską KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej zdjęć z premiery, w tym stylizację Marii Dębskiej i Marty Kuligowskiej zobaczycie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Maria Dębska rozwiodła się z Bosakiem po niespełna dwóch latach. Tak wspomina ten okres. "Zaciskałam zęby"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.