Aleksandra i Armando z "Love Island" już nie są parą. "Nic więcej nie da się zrobić"

Miłość z "Love Island. Wyspy miłości" może i bywa namiętna, ale nie trwa zbyt długo. Kolejna para, która poznała się w programie, się rozstała. Na instagramowym profilu Aleksandry Stręk pojawiło się oświadczenie w tej sprawie.

Aleksandra Stręk i Adrian "Armando" Wdowiak byli bohaterami czwartej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości.". Pobyt na wyspie okazał się dla nich szczęśliwy, bo odnaleźli tam miłość i umiarkowaną popularność. Niestety, jak to bywa ze szczęściem, bywa ulotne. Okazuje się, że związek Aleksandry i Armando to już przeszłość. 

Zobacz wideo "Love Island". Wero i Kuba z szóstej edycji rozstali się. Uczestniczka we łzach

Magda i Wiktor, Angelina i Sasha - 'Love Island'"Love Island". Zwycięzcy się rozstali! "Liczyły się tylko pieniądze"

Aleksandra i Armando z "Love Island" się rozstali: Podjęliśmy wiele prób

Na profilu Aleksandry Stręk na Instagramie pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że jej związek z Armando się zakończył. Celebrytka podkreśliła, że próbowali ratować tę relację. 

Wypowiem się na ten temat tylko raz. Z racji tego, że wiem, ile osób nam kibicowało, czuję się zobowiązana, aby poinformować was o naszym rozstaniu. Podjęliśmy wiele prób, aby ratować ten związek. Przychodzi jednak moment, w którym nic więcej nie da się zrobić. Proszę o wyrozumiałość i brak pytań "dlaczego" - napisała Aleksandra Stręk na Instagramie.

Aleksandra Stręk screenAleksandra Stręk screen Fot. Instagram.com/aleksandrastrek

Bohaterka "Love Island. Wyspa miłości" dodała, że nie przywykła w ten sposób informować o swoich prywatnych sprawach, ale robi to z szacunku dla osób, które ją wspierają.

Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, że informuję o moich prywatnych sprawach, ale wolę napisać to zbiorowo, z wdzięczności za czas, w którym nas wspieraliście - podkreśliła Aleksandra Stręk.

Aleksandra Stręk, Adrian 'Armando' WdowiakAleksandra Stręk, Adrian 'Armando' Wdowiak Fot. mat.prasowe Polsat. 'Love Island. Wyspa miłości'

Jak dotąd Armando nie opublikował żadnego oświadczenia w mediach społecznościowych. Na jednym z ostatnich filmików możemy go jednak zobaczyć, jak przechadza się po świątecznym jarmarku z posępną miną. Myślicie, że to naprawdę już koniec?

'Love Island'. Kolejna para z programu. 'Jesteśmy razem'. Fani podejrzewali to od dawna"Love Island". Kolejna para potwierdziła związek. Fani od dawna to przeczuwali

Więcej o: