Anna Dereszowska w przejmujących słowach o śmierci mamy. "Nie przeżyłam żałoby"

Anna Dereszowska w najnowszym wywiadzie wróciła do traumatycznych zdarzeń z przeszłości. Wspominała zmarłą matkę.

Anna Dereszowska to uwielbiana aktorka, która kojarzy nam się głównie z rolami komediowymi. Los jej jednak nie oszczędzał. Miała zaledwie dziewięć lat, gdy jej mama zmarła na raka jajnika. Do traumatycznych przeżyć Anna Dereszowska postanowiła wrócić podczas programu "Taka jak ty".

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska wróciła do trudnych wspomnień z przeszłości. Była dzieckiem, gdy straciła mamę

W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem w programie "Taka jak ty" Anna Dereszowska otworzyła się na temat żałoby po stracie matki. Zaznaczyła, że to doświadczenie, które przeżywała nawet po latach. 

Nie przeżyłam żałoby po mamie. To przyszło dużo, dużo później. Przez to, że byłam taka dorosła i grzeczna, to nie było buntu nastoletniego. Potem wszystko się wywraca do góry nogami, bo człowiek musi to przeżyć. To przyszło dużo później, aczkolwiek nie szalałam jakoś strasznie, ale gdzieś ten etap takiej próby zerwania się ze smyczy, jakiejś irracjonalnej smyczy, bo przecież ja byłam dorosłą kobietą, w którymś momencie przyszedł - powiedziała aktorka.

Więcej zdjęć Anny Dereszowskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Dereszowska dodała, że była bardzo młoda, gdy odeszła jej mama. Nieustająco towarzyszy jej smutek z tego powodu. 

Mama zmarła dużo przed tym, jak mój tata poznał pierwszą macochę. Miałam dziewięć lat, to już bardzo dawno, aczkolwiek ten smutek i taki rodzaj osierocenia, bycia osieroconą jest nieustanny. Myślę, że niezależnie od wieku to jest to bardzo trudne przeżycie (...) - wyznała ze smutkiem w głosie.

Dodajmy, że Anna Dereszowska jest obecnie mamą 14-letniej Leny (tatą dziewczynki jest Piotr Grabowski), siedmioletniego Maksymiliana i rocznego Aleksandra. Ojcem chłopców jest aktualny partner aktorki Daniel Duniak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.