Małgorzata Rozenek jako kosmonautka. Kurtka faktycznie nie z tej ziemi. "Lecę w stronę Sigma i Pi"

Prowadzenie programu śniadaniowego to trudne zadanie, chociażby ze względu na porę, o której trzeba stawić się w pracy. Jednak Małgorzata Rozenek już o czwartej rano tryskała doskonałym humorem.

Małgorzata Rozenek jesienią tego roku dołączyła do grona prowadzących "Dzień dobry TVN". Choć nie wszyscy są zadowoleni z decyzji stacji, a na "Perfekcyjną" dość często spada krytyka ze strony widzów, sama Rozenek zaprzeczyła, jakoby TVN miał rozważać zakończenie z nią współpracy. Być może żona Radosława Majdana potrzebuje po prostu nieco więcej czasu, aby oswoić się z prowadzeniem programu na żywo, co zapewne nie jest łatwym zadaniem.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek w Kole Plotka

Związki Agnieszki WłodarczykWszyscy pamiętają związek Włodarczyk i Krawczyka, ale to z nim była przez dekadę

Małgorzata Rozenek w kurtce kosmonautki. Tak witała się z fanami

A trzeba przyznać, że do nowych obowiązków Małgorzata Rozenek przykłada się bardzo sumiennie. W piątkowy poranek prowadząca śniadaniówkę poinformowała na InstaStories, że w studiu TVN lubi być jak najwcześniej, dlatego w centrum Warszawy znalazła się już o czwartej rano. Jak pokazała w opublikowanym wideo, na miejscu była przed wszystkimi, aby mieć czas na spokojne przygotowanie się do programu.

W studiu "Dzień dobry TVN" Rozenek zjawiła się bez makijażu i w wygodnych spodniach od dresu. Z racji tego, że pogoda w stolicy jest ostatnimi czasy raczej mroźna, "Perfekcyjna" starannie ochroniła się przed chłodem. Miała na sobie srebrną, błyszczącą puchową kurtkę i identyczne, grube śniegowce. Zimowy strój przywodzi na myśl kombinezon kosmonauty, z czego zażartowała sama Rozenek, prezentując go przed kamerą.

Chciałam pokazać wam, jak się ubrałam. Lecę w stronę Sigma i Pi. Starsi będą wiedzieli, o co chodzi, młodszym powiem, że to wersja kreskówkowa lotu w kosmos - wyznała na InstaStories.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram.com/@m_rozenek

Joanna Przetakiewicz, Edyta PazuraAndziaks postawiła w domu kilka choinek. Przetakiewicz ma las

Młodsi widzowie rzeczywiście mogą nie kojarzyć postaci, do których nawiązała Rozenek. Sigma i Pi to bohaterowie edukacyjnego programu telewizyjnego dla dzieci "Przybysze z Matplanety", emitowanego w TVP pod koniec lat 80. Nieco zapomniane już show cieszyło się przed laty dużą popularnością, a u wielu dorosłych dziś widzów może wywołać nutkę nostalgii.

 

Dostrzegacie podobieństwo?

Więcej o: