Monika Olejnik zaliczyła wpadkę na wizji. Osłupiały gość nie wiedział, o co chodzi. "Pani redaktor..."

Monika Olejnik w programie "Kropka nad i" gościła Radosława Sikorskiego. Gdy rozmowa potoczyła się w stronę wojny w Ukrainie, doświadczona prowadząca zaliczyła wpadkę na żywo. Europoseł próbował sprostować sytuację.

Monika Olejnik to dziennikarka z wieloletnim stażem. Do tego podróżuje, spotyka się z ludźmi i cały czas stara się być w formie. Jednak nawet najbardziej wprawionej osobie może zdarzyć się wpadka. Taka sytuacja wydarzyła się w najnowszym odcinku programu "Kropka nad i". Monika Olejnik zaprosiła do studia byłego ministra spraw zagranicznych, a obecnie europosła Radosława Sikorskiego. Rozmowa toczyła się wokół tematu wojny w Ukrainie.

Zobacz wideo Najnowsza sukienka Olejnik to idealna propozycja nie tylko dla młodych kobiet. "Jest Pani inspiracją"

Monika Olejnik zaliczyła wpadkę na wizji 

W pewnym momencie dziennikarka zadała europosłowi źle sprecyzowane pytanie. Między prowadzącą a gościem nawiązała się dość interesująca dyskusja.

Czy według pana coś się zmieniło po tym, jak rakiety ukraińskie spadły na teren rosyjski? - zapytała.
Na który teren rosyjski? - dopytywał.
No na teren rosyjski spadły rakiety - wyjaśniła.

Zaskoczony Radosław Sikorski próbował dowiedzieć się, o jakim wydarzeniu mówi Monika Olejnik. Ta odparła jedynie, że chodzi jej o sytuację sprzed kilku dni. Jednak europoseł wciąż nie miał bladego pojęcia, o co chodzi.

Chodzi mi o to, że Ukraińcy chcą mieć broń dalekiego zasięgu, nie dostają jej, tylko ma ona zasięg iluś tam kilometrów - dodała.

Radosław Sikorski doprecyzował, że te rakiety mają zasięg około 80 kilometrów.

Chociaż był niedawno atak na bazę rosyjską w Melitopolu - dodał.
No właśnie o tym mówię - rzuciła dziennikarka.
Pani redaktor, przecież to nie jest Rosja - skwitował europoseł.

Melitopol to miasto na terenie południowo-wschodniej części Ukrainy, leżące w obwodzie zaporoskim. Kilka dni temu doszło do poważnego uszkodzenia mostu na terenie południowej Ukrainy, które łączy okupowane przez rosyjskie siły miasto Melitopol z pobliską miejscowością, Kostiantyniwką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.