Beyonce napisała do Meghan Markle po głośnym wywiadzie. Wyszła na jaw treść wiadomości

Po głośnym wywiadzie u Oprah Winfrey Meghan Markle i książę Harry mogli liczyć na wsparcie wielu osób. Jedną z nich była Beyonce.

15 grudnia na Netfliksie ukazały się nowe odcinki serialu dokumentalnego opowiadającego o życiu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Tym razem dowiedzieliśmy się, dlaczego ich zdaniem księżna Kate i książę William nie lubią Amerykanki, a także poznaliśmy wspomnienia Meghan ze spotkania z królową Elżbietą II. Nawiązano także do głośnego wywiadu, którego słynne małżeństwo udzieliło w 2021 roku. Między innymi ujawniono, jaką wiadomość wysłała Beyonce do żony księcia Harry'ego tuż po emisji rozmowy z Oprah Winfrey.

Partnerki marokańskich piłkarzyMarokańskie WAGs to prawdziwe piękności. Aktorka, piosenkarka i gwiazda Youtuba

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Meghan Markle ujawniła treść wiadomości od Beyonce. "Uważa, że zostałam wybrana, aby..."

W wywiadzie u Oprah Winfrey Meghan Markle ujawniła, że ciągłe nadużycia ze strony brytyjskiej prasy odbiły się na jej zdrowiu psychicznym. Co więcej, żona księcia Harry’ego wyznała, że nie otrzymała pomocy, o którą poprosiła pałac Buckingham. Opinię publiczną zszokowała też informacja, że jeszcze przed narodzinami Archiego członkowie rodziny królewskiej dywagowali nad jego kolorem skóry.

Informacje ujawnione przez Markle odbiły się szerokim echem w mediach i poruszyły również samą Beyonce. Panie poznały się w 2019 roku na premierze filmu "Król Lew". Wówczas świat obiegły ich wspólne zdjęcia.

 

Okazuje się, że piosenkarka tak bardzo polubiła ukochaną księcia Harry’ego, że postanowiła okazać jej wsparcie po ukazaniu się rozmowy z Oprah Winfrey. W trzecim odcinku dokumentu "Harry i Meghan" dowiadujemy się, co dokładnie artystka napisała w wiadomości wysłanej do Markle. 

Wciąż nie mogę uwierzyć, że ona wie, kim jestem. Napisała, że chce, abym czuła się bezpieczna i chroniona. Podziwia i szanuje moją odwagę i wrażliwość. Uważa, że zostałam wybrana, aby przełamać pokoleniowe klątwy, które wymagają zaleczenia - opowiedziała w rozmowie z księciem Harrym Meghan Markle. 

To nie pierwszy raz, kiedy Beyonce okazała wsparcie Meghan Markle. Przypomnijmy, że zgarniając statuetkę na Brit Awards dla najlepszej międzynarodowej grupy, piosenkarka i jej mąż Jay-Z pojawili się na zdjęciach wykonanych na tle obrazu Markle ucharakteryzowanej na królową.

 

Blond nie pasuje księżnej Kate. Za to Harry'ego z długimi włosami nie poznacieBlond nie pasuje księżnej Kate. Za to Harry'ego z długimi włosami nie poznacie

Więcej o: